پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

دستگاه وکیوم سینه و بزرگ کردن سینه زنان

0

بزرگ کردن سینه زنان روشهای مختلفی دارد . برخی زنان کوچکی سایز سینه شان را دوست ندارند و به دنبال روشی برای بزرگ کردن سینه شان هستند . برای این کار روشهای مختلفی وجود دارد . مثل قرص ، ورزش ، عمل جراحی و پروتز و … . یکی از روشهای جدید بزرگ کردن سینه استفاده از دستگاه وکیوم سینه است .

بزرگ کردن سینه با کمک دستگاه وکیوم سینه

به گزارش بخش خبری مجله اینترنتی زیگیل ، برای بزرگ کردن سینه  میتوانید از دستگاه وکیوم سینه استفاده کنید. این دستگاه یک دستگاه بی ضرر است که برای افزایش سایز سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. زنانی که دوست ندارند برای بزرگ کردن سینه از قرص و جراحی استفاده کنند، میتوانند از دستگاه وکیوم سینه استفاده کنند. استفاده از این پمپ ها خیلی ساده است . همچنین جای زیادی را اشغال نمی کنند و دارای مزایا و فواید زیادی برای سلامت سینه ها هست. همچنین دستگاه وکیوم سینه  عوارض جانبی  ندارد.

وظیفه دستگاه وکیوم سینه ، ماساژ دادن و بادکش کردن سینه ها است که باعث جریان آزادانه لنف در پستانها شده و از سرطان سینه جلوگیری میکند. این دستگاه ها شامل ۲ لیوان بادکش و یک وسیله پمپ کننده که می تواند الکتریکی یا دستی باشد میباشد .

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، دستگاه وکیوم سینه و پمپ های آن از راه روش های زیر به رشد سینه ها کمک میکند :

۱ – وقتی با کمک دستگاه وکیوم سینه توسط پمپ کششی در بافت سینه ایجاد میشود ، سینه ها متورم می شود. بزرگ شدن سینه و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود به دلیل کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه است .

۲ – همچنین پمپ بزرگ کننده سینه  در دستگاه وکیوم سینه به غدد پستانی اجازه میدهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، بزرگ شوند. همچنین سبب متعادل شدن هورمون هایی میشود که مسئولیت سفتی و جوانی سینه ها را بر عهده دارند . ترفندها و راههای درمان تهوع در خانه

۳ – طبق بررسیهای بدست امده عملکرد کلیدی پمپ های این دستگاه کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید است. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود را تقویت خواهد کرد .

دستگاه وکیوم سینه حدود ۱ تا ۲ شماره  اندازه سینه ها را بزرگ میکند . سفت کردن و فرم دهی به سینه ها از دیگر وظایف دستگاه وکیوم سینه است .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.