زناشویی

اولین رابطه زوجین چگونه خواهد بود و دانستنی هایی که باید درباره آن بدانید

آیا اولین رابطه برای زن دردناک است؟در این مطلب از مجله اینترنتی زیگیل درباره اولین رابطه جنسی زوجین صحبت میکنیم. خیر، ارتباط جنسی اولیه فقط از این لحاظ با ارتباطات بعدی فرق دارد که در این موقع بکارت باید پاره شود.

 

هر درد و ناراحتی که در این موقع احساس می شود مربوط به شی یا پاره شدن بکارت بوده و درجه ناراحتی بستگی به جنس و ساختمان این پرده دارد.چنانچه پرده بکارت نازک و قابل کشش باشد موقع دخول اتساع حاصل کرده و تولید ناراحتی نخواهد کرد.

 

ولی اگر سخت و محکم باشد در مقابل پاره شدن مقاومت کرده و دخول آلت تولید درد و ناراحتی خواهد کرددر اینجا می توان درد و ناراحتی را تا اندازه ای تخفیف داد.

اولین رابطه

برای انجام چنین عملی شوهر باید به موضوع کاملا وارد بوده و صبر و شکیبائی داشته باشد. زن هم باید همکاری نموده و دستگاه تناسلی خود را جمع و چنانچه پرده بکارت قبلا بوسائل دیگر متسع نشده باشد بمحض دخول آلت پاره میشود.اما بشرط اینکه دخول کاملا انجام گیرد.

 

پرده بکارت مدخل مهبل را احاطه نموده و برای اینکه آلت بتواند وارد مهبل بشود لازم است که این مانع برطرف شود. قطر آلت در حالت نعوظ یک اینچ و نیم است در حالیکه مدخل یعنی سوراخ وسط پرده بکارت در حدود یک اینچ می باشد.

 

بنابراین فشار آلت ابتدا سبب گسترش واتساع سوراخ شده و اگر برای دخول کافی نباشد فشار آلت سبب پارگی در یک یا چند نقطه پرده خواهد شد.این عملی بنام ازاله بکارت (Defloration) نامیده می شود.

 

موقع پاره شدن بکارت در اولین رابطه چقدر خون می آید؟

 

آیا درمانی احتیاج دارد؟ بطور کلی خونریزی خیلی کم بود و بندرت احتیاج به درمان مخصوصی دارد.

 

گرچه پس از مدتی خونریزی بند می آید معهذا ممکن است در چند دفعه هم کمی خونریزی بکند.

 

اگر اولین رابطه ناراحت کننده باشد صلاح است که اعمال جنسی را به تعویق انداخت ؟

اولین رابطه

یکی از کتب کلاسیک هندی  به شوهران نصیحت میکند که قبل از انجام عمل جنسی برای جلب اعتماد خانم هایشان لااقل ۱۰ روز صرف وقت نمایند. من فکر نمی کنم این عقیده برای افراد امروزی که مدتی را به عنوان دوران نامزدی و معاشقه با هم گذرانیده اند لازم و یا مناسب باشد.بهتر است در صورت امکان بلافاصله پس از ازدواج عمل جنسی صورت گیرد.

 

چنانچه کوشش برای دخول آلت تولید درد شدید کرده و یا از طرف زن ترس و وحشتی موجود باشد.احتیاجی نیست که در اولین مقاربت دخول کامل انجام گیرد اتساع ملایم و تدریجی که در اثر ارتباطات متوالی بوجود می آید ناراحتی را برطرف نمود.ه

 

و از ترس و اضطراب زن بطور کلی می کاهد.هنگامیکه انجام عمل جنسی به بهانه ای روز به روز به تعویق می افتد اشکال روحی و یا فیزیولوژیکی در کار بوده و برای رفع آن باید هرچه زودتر به طبیب مراجعه نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.