پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

بیماری های قلبی و علل ایجاد و علائم آن کدامند؟

0

قلب که مهمترین و پرکارترین عضو بدن است، به جای آنکه در نتیجهٔ روش های معالجاتی پزشکان، چنانکه باید انتظار داشت، روبه کاهش رود متاسفانه روز بروز فراوانتر می شود و هر چه زمان پیش می رود شایعتر میگردد؛در این مطلب از مجله زیگیل برایتان از علل ایجاد بیماری های قلبی می گوییم.

 

در صورتی که اگر به علت حقیقی بیماری های قلبی پی می بردند چنین وضعی پیش نمیآمد.بنابراین جای شگفتی نخواهد بود که دریابیم بسیاری از بیماریهای قلبی معلول درمانهای طبی هستند.

آیا درمان های پزشکی در درمان بیماری های قلبی واقعا موثرند؟

بیماری های قلبی

 

بیماریهای حادی مانند تبهای مختلف که با روشهای گوناگون طب رسمی درمان می شوندواقعاً معالجه نشده بلکه متوقف می گردند و بدین سبب کلیهٔ سمومی را که طبیعت می خواهد با ایجاد بیماری از بدن خارج کند

 

به داخل بافتها می رانند و پایهٔ اختلالات بعدی را پی ریزی می کنند.در این گونه روشهای درمانی بازدارندهٔ بیماریهای حاد، احتمال آنکه این مواد سمی قلب را گرفتار سازند زیاد است.

بیماری های قلبی

 

زیرا داروهایی که پزشکان برای کاهش حرارت بدن تجویز می کنند باعث خرابی کار قلب میشوند و به این عضو مهم آسیب می رسانند.

 

این امر بویژه دردرمان مخملات و تبهای روماتیسمی بخوبی مشهود است.با این حال علت آسیبهای وارده بر قلب را هیچگاه به داروهای تجویز شده نسبت نمی دهند

 

و همواره آن را معلول تب وانمود می کنند.در مورد تب روماتیسمی، اثر داروهایی که برای خنثی کردن اسیدهای جمع شده در مفاصل تجویز می شوند هنوز بغرنج مانده است.

اثر داروها بر قلب چیست؟

 

بیماری های قلبی

 

این گونه داروها (به نام سالی سیلاتها) به لایه های قلب شدیداً آسیب می رسانند و راه را برای ایجاد اختلالات و بیماریهای قلبی،که در نتیجهٔ روشهای درمانی طب رسمی ایجاد می گردند، هموار میسازند.

 

ایجاد اختلالات قلبی در نتیجهٔ اثر تب بر این عضو نیستبلکه به سبب داروهایی است که برای پایین آوردن حرارت بدن بیمار تجویز و مصرف می گردند

 

(اگر تب روماتیسمی از راه طبیعی درمان شود هرگز منجر به عوارض قلبی نمیشود).خوردن اسپیرین به منظور رفع درد، مصرف داروهای گوناگون برای تسکین و بهبود بیماریهای مختلف، آثار زیانبخش مسلم و معینی بر قلب می گذارند.

 

بنابراین جای تعجب نخواهد بود که بیماریهای قلبی، در این دنیای غرقه در دارو، تا این اندازه فراوان و شایع باشد.در دنیای متمدن ما، تجویز داروهای معمولی مختلف و بخصوص

 

داروهایی که برای معالجهٔ بیماریهای حاد به کار میروند از عوامل ایجاد بیماریهای قلب شناخته شده اند،لیکن عوامل دیگری نیز وجود دارند که می توانند در ایجاد اختلالات قلبی دخالت داشته باشند.

 

در بین این عوامل هیچ یک به اندازهٔ سوء تغذیه حائز اهمیت نیست.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.