پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

همکار شوهر و چگونگی رفتار با آنان.

0

بسیاری از خانمها که احتمالاً شما هم از آن جمله باشید، علاقه دارند که محیط کار شوهرشان و همکار شوهر را، بشناسند.در این مطلب برایتان مگوییم چگونه با همکار شوهر خود رفتار کنید.

 

چرا زنان راجع به همکار شوهر خود حساسند؟

 

کنجکاوی به کمتر زنی اجازه می دهد که از خودش نپرسد:شوهرم اوقاتش را چگونه سپری می کند؟محیط کارش چگونه است؟ همکاران او چه کسانی هستند؟مهمترین سؤالی که زنهای کنجکاو را رنج میدهد

 

همکار شوهر

 

و باعث افکار ناخوشایند برای آنها می شود این موضوع استکه آیا همکار شوهر او آدمهای قابل اعتمادی هستند یا نه!

 

البته وجود همکار خوب از نعمتهایی است که نمی توان منکر اثرات نیکوی آن شد،اما مسألهٔ اصلی این است کههمکار شوهر با وجود زندگی مستقل و مسأثلی که به شما و شوهرتان مربوط نیست

 

چه اهمیتی می تواند برای زندگی خصوصی شما داشته باشد!مهمترین مسأله در شناخت محیط کار شوهر، اطلاع از وضعیت همکاران او است.

 

چرا زنان خانه دار نسبت به همکار شوهر خود حساس ترند؟

 

برای یک زن خانه دار مشکل است که بپذیرد شوهرش از شخصی دیگر غیر از او،برای انجام کار و موفق شدن در مأموریت و مسؤولیتهایش کمک بگیرد.

 

زن گمان میکند که هیچکس بیشتر از او بر شوهرش تأثیر ندارد و یاور او نیست.البته حقیقت هم چیزی جز این نیست

اما این کمک و یاوری اگر پا از حریم خانه و خانواده بیرون بگذارد و به محیط کار و خودکار سرایت کند

 

نه تنها برای شوهر مفید نیست، بلکه زیانبار نیز میتواند باشد

 

خانم ها باید چگونه با همکار شوهر خود رفتار کنند؟

 

خانم عزیز!اگر شوهرتان در محیطی کار می کند که با همکاران متعددی در تماس است،سعی کنید با آنها، همانطور که در شأنشان است رفتار کنید.

 

فراموش نکنید که این همکاران، خارج از محیط کار، هر کدام مسؤول یک خانه و خانواده هستند.احتمال دارد که پاره ای از آنها همسر داشته باشند و

 

در رابطه با همسرشان همان وضعیتی را داشته باشند که شما با شوهرتان دارد.اگر شما به خاطر مشکلاتی که در کار خانه داری و بچه داری هست به خودتان اجازه می دهید از شوهرتان توقعاتی داشته باشید،

 

آنها هم همین وضعیت را با فردی دارند که همسرشان است.

 

چنین همکارانی – در بیشتر مواقع – افرادی متشخص، بردبار و کاردانند و چنین کسانی با این شرایط و ویژگی قابل احترام هستند.

 

چرا حسادت به همکار شوهر خنده دار و بی معنی است؟

 

حسادت به این افراد نه تنها باعث عزیز شدن شما در نظر شوهرتان نمی شود،بلکه او نزد خود به حقارت و کوتاه نظری شما خواهد خندید.

 

فکرش را بکنید که شوهر شما در محل کارش ناچار باشد تمام کارهایش را خودش انجام بدهد و از همکارانش به خاطر حسادت و کوتاه نظری شما کمک نگیرد.

 

فکر نمی کنید او باید تمام روز وقتش را در بایگانی دنبال یک پرونده بگردد که از جای آن خبر ندارد؟فکر نمی کنید ماشین کردن نامه ای که شوهرتان برای مدیرکل قسمت خودش نوشته است،

 

در صورتی که همکارش نباشد تا نامه را ماشین کند،چقدر افتضاح خواهد شد و مدیرکل از دیدن نامهٔ خط خورده یا پر از غلط شوهرتان چه تصوری از او خواهد داشت.

 

همکار شوهر

 

فراموش نکنید همکار شوهرتان در گفتار و کردارش همیشه به این نکته توجه دارد

 

که وقار باعث جلب احترام دیگران خواهد شدو اگر شما با گفتن کلمات نیشدار و کنایه های آزاردهنده او را مخاطب قرار دهید نه تنها تصور خوبی از شما نخواهد داشت بلکه به شوهرتان هم به این خاطر که زنی نادان دارد، اهمیت نخواهد داد.

 

از بهترین راههای برخورد با همکار شوهر چیست؟

 

از بهترین راه های برخورد با همکاران شوهرتان این است که اگر می بینید شوهرتان به وقار و یا دقت فلان همکارش توجه دارد،

 

شما نیز آن ویژگیها را کسب کنید و از کسی که باعث شده است شما به نکات سودمندی توجه داشته باشید سپاسگزار باشید و با او احترام آمیز رفتار کنید

 

خانمهای عزیز! توجه داشته باشید که افرادی که با شوهران شما همکاری دارند، هر کدام مقام و شغلی دارند که با استفاده از این شغل و مقام زندگی خود و خانواده شان را اداره می نمایند.

 

چنین افرادی در تمام اجتماعات محترم هستند.شما اگر زن عاقلی باشید، به چنین افرادی با دیدهٔ احترام می نگرید و خصوصیات پسندیدهٔ آنها را سرمشق قرار می دهید تا رضایت شوهرتان را فراهم آورید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.