پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

کمک به همسر باعث بهبود رابطه زناشویی می شود.

0

هیچ زنی آنقدر درگیر و مشغول نیست که نتواند به شوهرش کمک کند، بخصوص زنهایی که از صمیم قلب مایل باشند به شوهران خود کمک کنند.در این مطلب از مجله زیگیل برایتان راجع به کمک به همسر و فواید آن می گوییم.

 

زن ها چگونه با کمک به همسر خود رابطه را بهتر کنند؟

 

هستند زنهایی که مایل نیستند به شوهران خود کمکی نمایند،اما همین خانمها هم اگر تصمیم بگیرند تغییر رویه بدهند

 

می توانند وقت خود را چنان تنظیم نمایند که فرصت کافی برای کمک به شوهرانشان پیدا کنند.آنها وقتی بدون رعایت اصول رئیس و مرئوسی و فقط به خاطر شوهرانشان اقدام به کار می کنند،

 

کمک به همسر

 

نتیجه ای که عاید می شود فوق العاده مطلوب خواهد بود و از این طریق بسیاری از نیازهای شوهرانشان نیز مرتفع شده است و در نهایت شوهرانی موفق تر و با اعتماد به نفس بیشتر در کنار خواهند داشت.

 

کمک به همسر چگونه می تواند یک سرگرمی خوب باشد؟

 

خانم پیتر راجع به لذت کارکردن با شوهرش سخن گفت و به نوع همکاری خانمهایی که بچهٔ کوچک اشاره کرد و توضیح داد:

 

خانمهایی که بچهٔ کوچک ندارند، هرچه هم که راحت طلب باشند بالاخره حوصله اشان در خانه سر میرود و بناچار دنبال سرگرمی میگردند. من به این خانمها میگویم که بهترین سرگرمی حضور در محل کار شوهر و کمک کردن به اوست.

 

فایده کمک به همسر برای زنان چیست؟

 

اول آن که از فشار کار شوهرشان کم می کنند و به او فرصت میدهند که به دنبال ایده های تازه بگردد، دوم آن که موردی برای تصورات بیجا پیش نمیآید

 

و فرضاً خانم می بیند که شوهرش درگیر کار است به فلان منشی خوش لباس و یا تلفنچی خوش صدا توجه ندارد.

 

کمک به همسر

 

چنین خانمی می تواند منشی شوهرش باشد و اجازه ندهد شوهرش برای گرفتن کمک از خانمهای بیگانه استفاده کند.

 

کمک به همسر در افراد مشهور

 

دکتر بلابالاس که از پزشکان حاذق و خوشنام شهر نیویورک است برای مدتی کوتاه بی منشی بود و این مسأله مشکلاتی برایش به همراه داشت.

 

زن دکتر بلابالاس وقتی متوجه مشکلات شوهرش شد، روزی به او پیشنهاد کرد.که تا پیدا شدن یک منشی کارآمد، ساعاتی از روز را به مطب برود

 

و به عنوان مسؤول ادارهٔ مطب و دستیار شوهرش کار کند.دکتر بلابالاس پیشنهاد همسرش را پذیرفت و کار آغاز شد.خانم بالاس به قدری با لیاقت و دلسوزی در مطب شوهرش کار کرد که هنوز هم بعد از سالها معاونت او را به عهده دارد.

 

او صبحها به کارهای خانه رسیدگی می کرد و بعدازظهرها به امور مطب سر و سامان می داد. دکتر بلابالاس می گوید:

 

معاونت من از نظر زنم بیش از یک وظیفه و حرفه اهمیت دارد.زیرا همان محبت و توجهی را که من به بیماران دارم او نیز به مراجعه کنندگان ابراز می دارد.

 

کمک به همسر

 

من به این نتیجه رسیده ام که کمک زن امتیازات و محسنات خاصی به کار شوهر میبخشد و چنین محسناتی از منافعی ناشی می شود که فقط حاصل کار روزانه نیست بلکه اتکاء آن به یک عمر همبستگی و دلبستگی دارد.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.