پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

تلقین مثبت بر موفق شدن در کارها چه تاثیری دارد ؟

0

هر روز کلمات نیرو بخش بر زبان جاری سازید در این مطلب از مجله زیگیل برایتان از تلقین مثبت می گوییم.

 

چگونه با تلقین مثبت موفق شویم؟

 

مهم این است که شما به نتیجهٔ مطلوب برسید و این اطمینان را نیز داشته باشید

 

تلقین مثبت

 

که عدهٔ زیادی از مردم کامیاب و موفق به این طریق شور و شوق در خود ایجاد کرده اند و حرارت لازم را برای یک زندگی موفقیت آمیز با استفاده از تلقین مثبت به دست آورده اند.

 

تاثیر کلمات مثبت:

 

آقای اچ. وی. کالتنبرون که حالا مفسر سیاسی و کارشناس و گویندهٔ اخبار مهم است میگوید: زمانی که در فرانسه برای فروش اجناس از خانه ای به خانهٔ دیگر می رفتم،

 

قبل از شروع کار مشقت بار روزانه کلماتی نشاط آور را بر زبان جاری می ساختم و آنها را به خود تلقین میکردم. اگر تأثیر این کلمات تلقین شده نبود امکان نداشت در برابر چنان کار دشواری دوام بیاوریم.

 

حالا نیز همین شیوه را ادامه می دهم، فقط وقتی به آن روزها می اندیشم

 

تلقین مثبت

 

از تأثیر کلمات نشاط آور حیرت می کنم، هاوارد ترستون تردست و شعبده باز مشهور، عادت داشت قبل از ظاهر شدن بر روی صحنه در اتاق پشت صحنه بالا و پایین بجهد

 

و به خود تا هم بدنش گرم می شد و انعطاف لازم را برای حضور بر روی صحنه به دست می آورد و هم موضوع عشق ورزیدن به تماشاگران باورش می شد.

 

او وقتی آمادگی لازم را به دست می آورد روی صحنه ظاهر می شد و با قدرت و مهارت و اعتماد به نفس کارهای خارق العاده ای انجام می داد که بیشتر به سحر و جادو و شباهت داشت.

 

باور کنید کارهایی از او بر روی صحنه دیده ام که انجام آنها با عقل جور در نمی آید. افرادی چون ما بیشترین بخش زندگی خود را خواب آلوده می گذرانند، در حالی که زندگی امروزه به هشیاری و بیداری کامل نیاز دارد.

 

چند جمله با تلقین مثبت

 

چرا هر روز صبح، قبل از خروج از خانه و حضور در محل کارمان، به خود نگویم: من عاشق کارم هستم و امروز تمام سعی خود را به کار خواهم برد

 

و ساعاتی را که در محل کارم هستم وقف آن خواهم کرد.من از زندگی خود راضی هستم.امروز بطور کامل سرزنده و با نشاط خواهم بود

 

تلقین مثبت و ایجاد نشاط در همسر

 

تلقین مثبت

 

خانم عزیز! وظیفهٔ شما این است که شوهرتان را با نشاط و سرزنده از خانه راهی محل کارش کنید.دعوای اول صبح ممنوع است حتی اگر موردی برای آن وجود داشته باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.