پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

آیا می دانید دنیای پنجاه سال بعد درمان بیماری ها چگونه است؟

0

با توجه به عقاید ثابتی که دانش پزشکی دربارهٔ بیماری و درمان ابراز می دارد و به صحت آنها نیز معتقد است، و با وجود آنکه میتوان خلاف آنها را نشان داد و ثابت کرد، معذلک گردانندگان هیچ موضوعی را که خارج از منابع حلقهٔ بسته خودشان باشد نمی پذیرند.در این مطلب از مجله زیگیل برایتان از دنیای پنجاه سال بعد می گوییم.

 

بنابراین با توجه به دور نمای طب رسمی، برای تلفیق قوانین و مقررات آن با سایر دستورهایی که بخوبی در برابر نظر ماست لااقل پنجاه سال وقت لازم است.

 

تا دنیای پنجاه سال بعد چه دنیایی خواهیم داشت؟

 

دنیای پنجاه سال بعد

 

بدون شک لوزه و آپاندیس هر کودکی در بدو تولد برداشته خواهد شد تا آنکه این عضوهای غیر لازم در آینده مرکز عفونت نشوند.

 

به هر کودک بیچارهای بدون شک پیش از ۳۰ تا ۴۰ واکسن و سرمهای مختلف تزریق خواهد شد تا از ابتلای به بیماریهای معمولی سنین کودکی جلوگیری به عمل آید.

 

هر کسی کوچکترین گمانی دربارهٔ ضعف دیدش برود (ازدو سالگی به بالا) بلافاصله مجبور به استفاده از عینک برای بقیه عمر پر محنت خود می گردد.

 

این تدبیر بیشتر به سود عینک ساز و چشم پزشک امروزی تمام می شود که بدون شک به وسیلهٔ بیمارستانها و کلینیکها از اختلالات بعدی دید کودکان جلوگیری می کنند.

 

تا دنیای پنجاه سال بعد وضعیت بیماری ها چگونه می شود؟

 

ابتلا به بیماریهای معمولی مانند سرماخوردگی، زکام، سوء هضم، یبوست و غیره نیز امری عمومی است که تمامی مردم باید به آنها دچار شوند.

 

سرطان، روماتیسم، ورم مزمن کلیه، دیابت، بیماریهای قلبی و غیره نیز سال بسال زیادتر شده به حد اعلای خود خواهد رسید.

 

مصرف سالیانهٔ داروهای بی ارزش نیز به مقدار وسیعی افزایش خواهد یافت.

 

دنیای پنجاه سال بعد

 

اعمال جراحی به قدری زیاد خواهد شد که هیچ کس را نمیتوانید یافت که یا یا چند عضو خود را روی تخت عمل یا چند بیمارستان از دست نداده باشد.

 

در این موقع است که کشف میشود وضع سلامت عمومی در نتیجهٔ توصیه و مرزهای پزشکان نه فقط بهبود نیافته بلکه بمراتب بدتر شده است.

 

طرز زندگی و تغذیهٔ عمومی امروزه از هیچ طریقی مورد بررسی و کنترل قرار نمی گیرد و روز بروز بدتر می شود.

 

چنانچه وجود افرادی که دارای دندانهای سالم و بدنی تندرست باشند کمیاب و بلکه نایاب میگردد و چنین شخصی را نمی توان در هیچ گوشه ای یافت.

 

و بسیاری مسائل وحشتناک دیگر، چه دنیایی خواهد شد!

 

چطور به کودکان خود فرصت دهیم تا خود را از شر آن خلاص کنند؟

 

دنیای پنجاه سال بعد

 

فقط یک راه وجود دارد و آن اینکه هر فرد باهوشی باید زندگی خود و بستگان خود را بر پایهٔ قوانین و مقررات بهداشتی و سالم که تحت عنوان «درمان طبیعی» نامیده شده بنانهد.

 

در غیر این صورت هیچ تدبیری نمیتواند جانشین آن گردد.

 

اگر دنیا به طور کلی خواه از روی نادانی و خواه تنبلی برای نجات خود از حکومت استبدادی و بیماری افزای طب رسمی اقدامی به عمل نیاورد و آنرا طرد نکند،

 

هر فرد فهمیده و با اراده ای باید شخصاً برای رهایی خود به پاخیزد.

 

بخصوص، به همین منظور، هر شخص علاقه مند به نجات خود و افراد خانواده اش باید آنهایی را نیز که به طب رسمی تعظیم و تکریم می کنند به خلاصی از این بند تشویق کند.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.