پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

راه های کاهش وزن در کنار رژیم های غذایی

0

جهت کاهش وزن بدن برای کسانیکه از رژیم غذایی استفاده می کنند، در بازارها راه های کمکی دیگری نیز وجود دارند که متخصصین استفاده از آنها را مفید میدانند.در این مطلب در مجله اینترنتی زیگیل میخواهیم درباره راه های کاهش وزن صحبت کنیم.

 

اگرچه اینها از وسایل اصلی و ضروری بشمار نمی آیند. از جمله این، راه های کاهش وزن جانشین های مواد قندی و آشامیدنی هایی هستند که میزان کالری آنهاخیلی کم میباشد.

 

همچنین، یکی دیگر از راه های کاهش وزن ، رستورانهای مخصوص و مح لهای دایمی عرضه غذاهای آماده رژیمی هستند، گرچه این نوع کمک کننده ها گران قیمت می باشند.

 

و برای اکثر ما مقدور نیست از این مراکز که در سالهای اخیر در جهان به میزان زیاد دایر می گردند استفاده مستمر با غیرمستمر نمائیم.

 

همچنین و در حقیقت برای اکثر افراد حتی استفاده چند ساعت در هفته از سالن های لاغری به منظور بهبود وضعیت زیستی، به منظور کاهش وزن، و به منظور زیبایی، امکان پذیرنمی باشد :

 

در این مراکز کارهایی که برای شما انجام می شود و شما در معرض ی سری اقدامات قرار می گیرید عبارتند از: بخار دادن، اسپری نمودن و ماساژ بدن.

تمرینات بدنی و قرار دادن قسمتذهای چاق بدن تحت تأثیر دستگاهذهای ارتعاشی یا لرزنده نیز به مورد اجرا در می آید یکی از راه های کاهش وزن است.

 

اما قیمت و هزینه در این گونه مراکز خیلی گران بوده و در حقیقت دایمی نیز نمی باشند.

 

از دیگر راه های کاهش وزن

راه های کاهش وزن

یکی دیگر از کمکی ها که ممکن است به کاهش وزن در بعضی افراد چاق کمک نماید، برنامه های ورزشی تلویزیون است که در حال حاضر در بعضی کشورها مثل ایالات متحده آمریکا بطور منظم به اجرا در می آیند.

 

به طورکلی و در اصل بسیاری از این قبیل برنامه ها بیشتر به منظور متوازن ساختن بدن با ورزش می باشد تا کاهش دادن وزن.

 

و در هر حال همراه با اجرای این نوع برنامه ها، مقداری اطلاعات در باره تغذیه و درباره رژیم غذایی نیز داده می شود.

 

بعضی از راه های کاهش وزن نیز وجود دارند که به عقیده اکثر پزشکان زیان بخش می باشند.

 

بنابراین، هر ماده کمکی یا دارو را که به آنها عنوان و معجزه گر می دهند و یا اینکه آنها را با تعریف های تند و افراطی معرفی می کنند، قبل از هرگونه اقدام، حتماً باید به وسیله پزشک معتمد شما مورد بررسی قرار بگیرد.

 

در آمریکا برآورد نموده اند که مردم خوش باور آن سرزمین سالیانه در . حدود ۵۰۰ میلیون دلار خرج حقه بازی های خوراکی می کنند!

 

درباره راه های کاهش وزن صنعتی، از قبیل کابینت های بخار خانگی باید گفته شود.

راه های کاهش وزن

متخصصین اکثراً معتقدند این گونه وسایل که از نظر قیمت خیلی بالا هستند برای کاهش دایمی وزن فاقد ارزش قابل ملاخظه می باشند.

 

این موضوغ را همواره باید به خاطر داشته باشیم که وسایل کمکی در در دراز مدت در صورتیٰ می توانند به کاهش وزن کمک نمایند که همراه با آنها از رژیم غذایی نیز استفاده شود.

 

به منظور کاهش وزن اگر ما بخواهیم از این گونه و سایل کمکی به جای تغذیه خوب، رژیم شایسته، و ورزش های مناسب استفاده کنیم، هرگز نتیجه مطلوب را به دست نخواهیم آورد.

 

هیچ چیزی، نه گروه، و نه کمک نمی توانند بدون . رژیم غذایی خوب و پیروی از آن، وزن بدن ما را پایین نگه دارند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.