پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

انتخاب همسر قالیباف در شهرداری

0
شهردار تهران در هفته گذشته  درباره فیش حقوقی خود و همسرش در جلسه ای توضیحاتی داد . محمدباقر قالیباف بیان میکند که سازمان فرهنگی هنری شهرداری هیات امنایی دارد که من نیز باید به عنوان شهر دار در انجا باشم . روزی  این هیات امنا تصمیم گرفت زنی در این جا فعالیت کند . چون برخی از مامویت ها به زن نیاز داشت. رئیس دانشگاه الزهرا همسرم را به خوبی میشناخت و او همسرم را معرفی کرد . او همچنین میگوید که همسر من صلواتی کار میکند .

انتخاب همسر قالیباف در شهرداری و تناقض حرف او و رئیس دانشگاه الزهرا

اما اکنون واکنش رئیس دانشگاه الزهرا را ببینید . انسیه خزعلی  اظهارات شهردار تهران درباره انتصاب همسرش در هیأت امنای سازمان فرهنگی و هنری شهرداری را تکذیب کرد ( انتخاب همسر قالیباف در شهرداری )

رئیس دانشگاه الزهرا میگوید ما اصلا خانم اقای قالیباف را معرفی نکرده ایم . نمیدانم چرا اقای قالیباف این حرف را زده اند . حتی با خواهرم نیز حرف زده ام ببینم ایا او اینکار را کرده یا نه . اما او هم حرف اقای قالیباف را صد در صد تکذیب کرده و میگوید چنین کاری انجام نداده است . به گزارش سایت زیگیل ، رئیس دانشگاه الزهرا  میگوید حتی در همین سال‌هایی که بنده در دانشگاه مسئولیت دارم ارتباط خاصی با خانم مشیر نداشتیم و خانم آقای قالیباف حتی در دانشگاه تدریس هم نمی‌کند. ایشان فقط از فارغ‌التحصیلان دانشگاه الزهرا(س)  در سالهای قبل هستند . همین .

رئیس دانشگاه الزهرا می گوید من چند باری خواستم با خانم مشیر ارتباط برقرار کنم و مشکلات دانشگاه را به او بگویم تا ان را به گوش شهردار برساند، ولی حتی موفق به این کار هم نشدم . این دانشگاه مورد بی توجهی و بی مهری اقای قالیباف قرار گرفته است . امیدوارم اقای قالیباف برای دانشگاه ما که تنها دانشگاه دخترانه ایرانیان است اقداماتی را انجام دهد . ( انتخاب همسر قالیباف در شهرداری ) ( دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی )

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.