پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

انتخاب همسر قالیباف در شهرداری

0
شهردار تهران در هفته گذشته  درباره فیش حقوقی خود و همسرش در جلسه ای توضیحاتی داد . محمدباقر قالیباف بیان میکند که سازمان فرهنگی هنری شهرداری هیات امنایی دارد که من نیز باید به عنوان شهر دار در انجا باشم . روزی  این هیات امنا تصمیم گرفت زنی در این جا فعالیت کند . چون برخی از مامویت ها به زن نیاز داشت. رئیس دانشگاه الزهرا همسرم را به خوبی میشناخت و او همسرم را معرفی کرد . او همچنین میگوید که همسر من صلواتی کار میکند .

انتخاب همسر قالیباف در شهرداری و تناقض حرف او و رئیس دانشگاه الزهرا

اما اکنون واکنش رئیس دانشگاه الزهرا را ببینید . انسیه خزعلی  اظهارات شهردار تهران درباره انتصاب همسرش در هیأت امنای سازمان فرهنگی و هنری شهرداری را تکذیب کرد ( انتخاب همسر قالیباف در شهرداری )

رئیس دانشگاه الزهرا میگوید ما اصلا خانم اقای قالیباف را معرفی نکرده ایم . نمیدانم چرا اقای قالیباف این حرف را زده اند . حتی با خواهرم نیز حرف زده ام ببینم ایا او اینکار را کرده یا نه . اما او هم حرف اقای قالیباف را صد در صد تکذیب کرده و میگوید چنین کاری انجام نداده است . به گزارش سایت زیگیل ، رئیس دانشگاه الزهرا  میگوید حتی در همین سال‌هایی که بنده در دانشگاه مسئولیت دارم ارتباط خاصی با خانم مشیر نداشتیم و خانم آقای قالیباف حتی در دانشگاه تدریس هم نمی‌کند. ایشان فقط از فارغ‌التحصیلان دانشگاه الزهرا(س)  در سالهای قبل هستند . همین .

رئیس دانشگاه الزهرا می گوید من چند باری خواستم با خانم مشیر ارتباط برقرار کنم و مشکلات دانشگاه را به او بگویم تا ان را به گوش شهردار برساند، ولی حتی موفق به این کار هم نشدم . این دانشگاه مورد بی توجهی و بی مهری اقای قالیباف قرار گرفته است . امیدوارم اقای قالیباف برای دانشگاه ما که تنها دانشگاه دخترانه ایرانیان است اقداماتی را انجام دهد . ( انتخاب همسر قالیباف در شهرداری ) ( دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی )

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک