پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

دانستن رازهای زندگی و استفاده از آن برای کسب موفقیت و ثروت

0

لازم است که زودتر رازهای زندگی بیاموزیم تا برنده شویم. در این مطلب در مجله اینترنتی زیگیل میخواهیم برایتان درباره کشف رازهای زندگی توضیح دهیم.

 

رازهای زندگی ثابت شده و مسلم اند. بسیاری از انسانها به کمک این رازها به ثروت و موفقیت رسیده اند. شما نیز می توانید با به کارگرفتن رازهای زندگی به ثروت و موفقیت برسید.

 

زندگی اقیانوسی است که شما شناگر آن هستید. با دانستن رازهای زندگی راه و روش شنا کردن در این اقیانوس را به شما یاد میگیرید

 

اگر این رازها را ندانید و شنا کردن یاد نگیرید غرق خواهید شد بسیاری از انسان ها نمیدانند چرا ثروتمند نمی شوند. نمیدانند چرا احساسی خوشبختی نمی کنند و نمیدانند چرا بسیاری از کارهای شان را نیمه تمام رها می کنند.

 

 

رازهای زندگی

 

آنها اگر رازهای به دست آوردن ثروت و خوشبختی و را و رسیدن به آنها را بدانند، حتماً ثروتمند و خوشبخت می شوند و هیچ گاه کارهای شان را نیمه تمام رها نمی کنند.

 

فرق شخص ثروتمند و فقیر در این است که شخص ثروتمند، رازهای به دست آوردن ثروت (پس اندازکردن و سرمایه گذاری) را  میداند و شخص فقیر رازهای به دست آوردن فقر (ولخرجی) را در زندگی شان به کار می گیرند.

 

پیشنهاد می کنیم که فرصتهای زندگی تان را از دست ندهید، زیرا این اولین و آخرین زندگی ما در این دنیاست. پس بهتر است خوب زندگی کنیم.هر موفقیت براساس رازی که دارد به دست می آید.

حتی تولد انسان ها هم یکی از رازهای زندگی است :

 

رازهای زندگی

 

 

تولد شما نیز یک راز است، رازی که لقاح را بیان می کند. پدر و مادر شما در ارتباطی عاشقانه تصمیم گرفتند نام شما را در مدرسه ای به نام زندگی ثبت کنند و شما لازم است برای موفق شدن در این مدرسه رازهای آن را بدانید.

 

پس شناخت این رازها و عمل به آنها موفقیت شما را تضمین میکند. بنابراین دو مرحله در پیش رو دارید.

 

۱. شناخت : با شناخت، فکر و احساسات جدیدی پیدا می کنیم. انسانهایی که از زندگی خود احساس رضایت نمی کنند، عمدتاً شناخت درستی از خود و زندگی ندارند، اما وقتی زندگی و رازهای آن را شناختیم، تفکر و احساسات ما نیز درباره ی زندگی تغییر خواهد کرد.

 

۲. اقدام و عمل :  شناخت، بدون عمل نتیجه ای ندارد. بسیاری را می شناسیم که مدام در حال مطالعه ی کتاب های عرفانی و روانشناسی اند و آنقدر کتاب در این خصوص مطالعه کرده اند که می توانند ساعتها در این باره صحبت کنند. اما وقتی به زندگی شان نگاه کنید، می بینید که حتی به یکی از هزاران دانسته ی خود عمل نمی کنند

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.