پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

خبر استخدام آموزش و پرورش شهریور ۹۵

0

طبق خبرهای جدید از استخدام آموزش و پرورش ، وزیر آموزش و پرورش درباره برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و پرداخت معوقات فرهنگیان در شهریورماه خبر های جدیدی داد .

خبر استخدام آموزش و پرورش شهریور ۹۵

علی‌اصغر فانی در حاشیه شانزدهمین نشست مشترک معاونت امور زنان و خانواده با مشاوران دستگاه‌های اجرایی، در جمع خبرنگاران درباره مجوز استخدام در آموزش و پرورش اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار داد . وی میگوید  متقاضی ۱۰ هزار نفر نیروی دارای مدرک لیسانس به بالا می باشیم که در دانشگاه فرهنگیان به مدت یک سال مهارت‌های معلمی را طی کنند، همچنین در حال جذب ۱۰ هزار نیروی دارای مدرک دیپلم برای جذب در این دانشگاه میباشیم .

 به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،علی اصغر فانی میگوید در صورت ارائه مجوز برای جذب این نیروها، امیدواریم شهریور ماه بتوانیم آزمون استخدامی از آنها بگیریم . از وی پرسیدم که ایا ممکن است این آزمون در قالب آزمون دستگاه‌های اجرایی برگزار شود. اقای فانی در پاسخ گفت : ما دوست داریم آزمون مستقل انجام دهیم، ممکن است این آزمون زودتر از شهریور ماه برگزار بشود. باید بدانید که سه عامل رشته، جنسیت و محل زندگی در این آزمون بسیار تاثیر دارد . همچنین حداکثر سن ۳۰ سال از شرط های اصلی این آزمون می باشد.

همچنین به گزارش بخش خبر مجله اینترنتی زیگیل ، وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوال درباره پرداخت معوقات فرهنگیان اظهار داشت: طی ارسال چند نامه به سازمان مدیریت از آن سازمان درخواست تخصیص اعتبار برای پرداخت معوقات فرهنگیان را داشتیم تا بتوانیم از شرمندگی همکاران در بیاییم.

فانی گفت :  درباره زمان پرداخت معوقات فرهنگیان باید بگویم که از سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای این مهم اواخر شهریور ماه وعده گرفتم، اما چون تصمیم نهایی با بنده نیست، قول قطعی برای پرداخت این معوقات را نمیتوانم بدهم . جالب است بدانید که ۱۵۰ میلیارد تومان معوقات سال ۹۳ و ۱۵۰۰ میلیارد تومان معوقات سال ۹۴ است.راه درمان سوء هاضمه با گیاهان دارویی منزل را بخوانید .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.