پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

خبر جالب با عکس کشف گوشی موبایل ۸۰۰ ساله سریع

0

همانطور که میدانید در این جهان هر روز اجسام قدیمی زیادی کشف می شود که نشان دهنده اصالت ان منطقه و تاریخ و فرهنگ ان سر زمین است. اکثرا این اشیای قدیمی در موزه ها نگه داری می شود تا همه از دیدن ان لذت ببرند. اما ما میخواهیم امروز درباره یک شی قدیمی ۸۰۰ ساله شبیه موبایل حرف بزنیم.

خبر جالب با عکس کشف گوشی موبایل ۸۰۰ ساله سریع
خبر جالب با عکس کشف گوشی موبایل ۸۰۰ ساله سریع

خبر جالب با عکس از موبایل ۸۰۰ ساله

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل از روی سایت های خارجی ، شی ای تاریخی شبیه گوشی های موبایل اخیرا کشف شده که تعجب همه را به خود واداشته و همه را شگفت زده کرده است. عکسهای جالب این شی در بسیاری از شبکه های اجتماعی هم قرار داده شده است. این شی تاریخی که بسیار شبیه موبایل است ، در شهر Fuschl am See،در کشور اتریش کشف شده و همه را مجذوب خودش کرده است. ( خبر جالب با عکس گوشی موبایل ۸۰۰ ساله )

طبق عکسهایی که از این گوشی موبایل ۸۰۰ ساله منتشر شده است شماره های موجود در این گوشی ، با خطوط میخی نوشته شده است. بنا بر تحقیقات محققان بر روی این خطوط  این اثر تاریخی مربوط به زمان سومری ها در ۸۰۰ سال پیش بوده است.

اگر این اطلاعات صحیح باشد ، این گوشی موبایل قدیمی ترین گوشی موبایل در جهان و تاریخ بشر می باشد. ( خبر جالب با عکس گوشی موبایل ۸۰۰ ساله )

خبر جالب با عکس کشف گوشی موبایل ۸۰۰ ساله سریع
خبر جالب با عکس کشف گوشی موبایل ۸۰۰ ساله سریع

همچنین جالب است بدانید طبق بررسی های بدست امده مبدا این گوشی به خاورمیانه و عراق کنونی مربوط می شود.

چون خطهای نوشته شده روی گوشی جزو خطوط سومری ها می باشد.

این گوشی موبایل ۸۰۰ ساله در اتریش کشف شده است ، که شاید ردپای قاچاقچیان آثار تاریخی در این موضوع را نشان می دهد . ( خبر جالب با عکس گوشی موبایل ۸۰۰ ساله )

شک هایی در مورد واقعی بودن این گوشی وجود دارد ، اما با توجه به اطلاعاتی که دانشمندان در مورد این اثر تاریخی مطرح شده است احتمال واقعی بودن این گوشی به عنوان قدیمی ترین گوشی جهان مطرح می شود . در این بخش عکسهایی از این گوشی ۸۰۰ ساله را هم ملاحظه کردید.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.