سبک زندگی

ترفندهایی برای بدست آوردن دل مادرشوهر

بدست آوردن دل مادرشوهر چندان هم سخت نیست. برخی مادرشوهرها رابطه خوبی با عروس ندارند. شاید هم برعکس. یعنی عروس ها رابطه خوبی با مادرشوهرشان ندارند. این عروس ها میتوانند با دانستن نکات زیر رابطه خود را با مادرشوهر بهتر کنند و دل مادرشوهرشان را بدست آورند.

دلبری از مادرشوهر , مادرشوهر و عروس , بدست آوردن دل مادرشوهر, رابطه با مادرشوهر , دوستی با مادرشوهر , رابطه مادرشوهر و عروس , رابطه خوب با مادرشوهر,  بهبود رابطه با مادرشوهر

راههای بدست آوردن دل مادرشوهر

سعی کنید از ابتدا رابطه خوبی با مادرشوهرتان برقرار کنید و با او دوست باشید. همچنین ظاهر و باطنتان یکی باشد. از مخفی کاری بپرهیزید و کاری کنید خیالش راحت باشد که صادق هستید.

• برای بدست آوردن دل مادرشوهر همه حرفهای او را کنایه تلقی نکنید. واقعا شاید او از این حرفها منظوری ندارد. سعی کنید از کنار بسیاری از حرفها بگذرید و بگویید او از گفتن این حرف قصدی نداشته است .

• برای بدست آوردن دل مادرشوهر با عمه ها و عموهای بچه هایتان و همچنین خود مادرشوهر رفت و امد داشته باشید و تعادل ر ا در رفت و امد برقرار کنید. نه اینکه فقط علاقه داشته باشید که به خانه خواهر برادر یا پدر خودتان بروید .

• با رفتار و گفتار غیر مستقیم به مادرشوهرتان بفهمانید که پسرش را از او نگرفته اید و او هنوز مادر این پسر است . شما نقش دیگری را در زندگی پسرش اجرا میکنید و مادرشوهر همان نقش قبلی را داراست .

• یک راه حل جالب اینست که یک مسابقه با همسرتان برگزار کنید که در آن قرار است گوی سبقت در محبت ورزی به مادرش را از او بربایید. قول می دهیم نتیجه خوبی تا پایان زندگی تان نصیب شما می شود.

•به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، هیچ وقت به همسرتان از رفتار بد مادرشوهر حرفی نزنید . مگر واقعا جانتان به لبتان امده باشد یا نیاز به کمک او دارید. چون هم ممکن است پسر این حرفها را به مادرش بزند و هم اینکه اعصاب همسرتان را هم از بین میبرید .

دلبری از مادرشوهر , مادرشوهر و عروس , بدست آوردن دل مادرشوهر, رابطه با مادرشوهر , دوستی با مادرشوهر , رابطه مادرشوهر و عروس , رابطه خوب با مادرشوهر,  بهبود رابطه با مادرشوهر ، دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی

• سعی کنید به مادرشوهر مانند مادر محبت کنید. هر کاری با کادر میکنید با کادرشوهر هم بکنید. حتی باید بگوییم که مادرشوهر را بیشتر باید دوست بدارید و بیشتر احترام بگذارید. چون مادر شما از خون شماست و خیلی از شما نمیرنجد .

• مانع عشق و علاقه همسرتان به مادرش یا برعکس نشوید .

برخی دیگر از راههای بدست آوردن دل مادرشوهر

نسبت به خانواده شوهر و مادرشوهر  مسئولیت پذیر باشید. همین گونه که وقتی مادر خود مریض میشود از او دلجویی میکنید باید در مقابل مادرشوهر هم همین باشید. در هر حال او بهترین شخص زندگیتان یعنی همسرتان را بزرگ کرده و باید به نحوی از او تشکر کنید .

افکار بد و به درد نخور  را دور بریزید. سه عنصر صمیمیت، دوست داشتن و تعهد را در یاد داشته باشید و با کمک آنها یک رابطه خوب با مادرشوهرتان برقرار کنید. در مورد مادرشوهر خوش بین باشید .

دلبری از مادرشوهر , مادرشوهر و عروس , بدست آوردن دل مادرشوهر, رابطه با مادرشوهر , دوستی با مادرشوهر , رابطه مادرشوهر و عروس , رابطه خوب با مادرشوهر,  بهبود رابطه با مادرشوهر

به او احترام بگذارید. همینطور که به مادر و پدر خودتان احترام میگذارید. یادتان باشد او از شما بزرگتر است وباید به بزرگتر از خود احترام گذاشت . کسی به دیگران احترام می گذارد، شخص محترمی هم هست و کسی که در جست و جوی احترام است، باید اول از همه خودش به بقیه احترام بگذارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.