پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

پوارو یا همان تره فرنگی و تاثیرش در سلامتی

0

پوارو یا همان تره فرنگی گیاهی ست که بقراط عقیده داشت ادرار را زیاد میکند،شکم را استراحت میدهد ، نفخ معده را برطرف میکند ،نفس تنگی را درمان میکند و شیر مادران شیر ده را افزایش میدهد.

 

مردم کوهستانهای فرانسه شربت پوآرو را درست میکنند و از آن برای درمان سرفه ، سیاه سرفه و زکام استفاده میکنند. همچنین مصرف پوارو برای کودکان مبتلا به یبوست تجویز میشود . با ما در این مقاله از سایت زیگیل همراه باشید .

 

 

تصلب شرایین را با پوارو معالجه کنید:

 

 

دو یا سه پوآرو را حلقه حلقه برید و در ظرفی که آب دارد بریزید و روی آتش بگذارید، یک یا دو ساعت بجوشد و بپزد، بعد آن را صاف کنید. این
بویون پوآرو را در فنجان بریزید و هر روز بین غذاهای ناهار و شام دو تا سه فنجان از آن را بنوشید.
بریده پوآرو برای درمان تصلب شرایین مفید است و اگر مصرف آن را ادامه دهید بهبودی محسوسی در خود خواهید دید.

 

 

 

معالجهٔ برونشیت با پوارو :

 

 

مصرف بویون پوارو، سرفه را آرام می کند و تحریکات مجاری تنفس را تخفیف می دهد. وقتی زکام شدید، و صدایتان گرفت بویون پوآرو را تهیه و مصرف کنید تا بهبود یابید.
برای تهیهٔ بویون پوآرو باید دو یا سه پوارو را گردگرد ببرید و در ظرفی با اب یک یا دو ساعت بجوشانید و بعد آن را صاف کنید و بنوشید.

 

 

معالجه ی یبوست با پوآرو :

 

 

اگر مبتلا به یبوست هستید باید رژیم پوارو بگیرید، به این ترتیب که پوآرو را بپزید و به عنوان قبل غذا بخورید و یا آن را با غذای دیگری ترکیب کنید. و یا آش و سوپ پوآرو را تهیه کنید و یک وعده شام و یا ناهار خود را از پوارو ترتیب دهید. به علاوه، میتوانید بویون پوآرو را به ترتیبی که در معالجهٔ تصلب شراین طرز تهیه و مقدار مصرف آن را تشریح کردیم تهیه و مصرف کنید.

 

 

 میخچه پا را با پوآرو معالجه کنید:

 

 

یک پوارو را بپزید و بیست و چهار ساعت در ظرفی که پر از سرکه است بیندازید تا خیس بخورد و بعد آن را به روی میخچه های پای خود بگذارید و بمالید. اگر چند روز این کار را انجام دهید و تکرار کنید بزودی میخچه های پای شما برطرف خواهد شد.

 

 

سوء هضم و نفخ شکم را با پوآرو معالجه کنید:

 

 

رژیم پوارو برای کسانی که از هضم کند و مشکل رنج میبرند و یا نفخ و باد در شکمشان جمع می شود و یا ترشی معده دارند توصیه و تجویز شده است. در رژیم پوارو کسانی که سوء هاضمه یا نفخ شکم دارند، اگر بویون آن را مصرف کنند بهتر خواهد بود. طرز تهیه و مقدار مصرف بویون پوآرو برای این اشخاص به شرحی است که در مورد رفع تصلب شرایین با پوآرو شرح دادیم.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.