پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

ناتوانی جنسی قابل درمان است.نگران نباشید

0

ضعف و عدم کار کرد جنسی می تواند هم برای شما و هم همسرتان رنج آور باشد و هر دویتان را منزوی و افسرده کند. با این همه، شما تنها نیستید و حدود نیمی از مردان بین چهل تا هفتاد سال دچار درجاتی از ناتوانی جنسی هستند. این حالت کاملاً طبیعی و فقط به دلیل آن است که مردان مسن تر نسبت به سن هیجده سالگی خود، تحریک جنسی کمتری دارند. اگر چه چنین حالتی گاه ذهنی است و به خصوص در مردان جوانتر که نیازهای غیر واقعی دارند هم پیش می آید. بنابراین ناراحت نشوید و احساس تنهایی نکنید و به جای آن کمک بگیرید و حمایت بطلبید.

 

 

 

آگاهی علمی در مورد ناتوانی جنسی :

 
هنگام تحریک جنسی در مردان، عصبهای آلت تناسلی موجب افزایش جریان خون می شوند که ان را سختتر و حجیمتر می کنند و ناتوانی جنسی صرفاً به معنای ناتوانی در رسیدن به این درجه برای ایجاد رابطهٔ جنسی است. چنین حالتی می تواند شامل عدم تحریک یا ناقص و ناکافی بودن آن باشد. مشکلات عدم کارایی جنسی به دلیل هر رویدادی است که در جریان خون اختلال ایجاد میکنند، مثل تصلب شرایین که به مفهوم کندی جریان خون و در نتیجه ناتوانی جنسی یا ایجاد نشدن تغییرات لازم در دستگاه عصبی برای افزایش یافتن جریان خون در آلت تناسلی است.

 

 

 

به گزارش سایت زیگیل گاهی اوقات هم ناتوانی جنسی مستقیماً به تشویش مربوط می شود که به خاطر رابطه ای تازه و یا انتظارات غیر واقعی است. علاوه بر این، چنین حالتی ناشی از معلولیتی جنسی یا روحی می شود و مصرف الکل و مواد مخدر هم دخیل هستند. بدین ترتیب و با چنین احتمالات متفاوتی راه حل یکسانی برای همه نیست، اما نباید ناامید شد، چون امکانات زیادی وجود دارد و دلیلی ندارد حتی پیش از آنکه در پی درمان باشید، قطع امید کنید. از آنجا که توضیحات محتمل فراوان و موضوعات دیگری هم هست که دلایلی دارد، طلب کمک لازم است. به نظر میرسد سیگاری ها و کسانی که زیاد مشروب مینوشند، بیشتر دچار این عارضه میگردند. چاقی هم عامل دیگری است که در مورد ان خبرهای خوبی وجود دارد: با تغییر رژیم غذایی که شامل خوراکی های مدیترانهای می شود، پس از مدتی شاهد بهبود چشمگیری خواهید شد، چون این رژیم گردش خون را بهتر می کند، میزان کلسترول را پایین می آورد و از وزن نیز میکاهد. ورزش و داروهایی که پزشک تجویز میکند هم مؤثر هستند، هر چند که در مورد مصرف دارو باید مراقب باشید، چون اگر مشکلی اساسی دارید، ممکن است برای شما مناسب نباشد. داروهای ناتوانی جنسی اینترنتی را بدون مشورت با پزشک مصرف نکنید، زیرا جدا از هر چیز، از محتوای این گونه داروها هیچ اطلاعی ندارید و مثل آن است که با وجود مصرف داروی قلبی از سایر مسکن ها هم استفاده کنید که کشنده است.

 

 

 

خوردنیهای مفید برای درمان ناتوانی جنسی :

 

 

 

رژیم غذایی مدیترانه ای به این دلیل توصیه می شود که تأثیر گسترده ای بر گردش خون و سلامت همه جانبه دارد. این رژیم به معنای مصرف فراوان میوه و سبزیجات تازه، غلات سبوس دار از جمله نان و ارد، ماهی و غذاهای دریایی زیاد به خاطر روی موجود در آنها و گوجهفرنگی و روغن زیتون خالص است. در تحقیقی خوردن روزانه ۱۰۰ گرم پسته به مدت سه هفته مبتلایان به ناتوانی جنسی را بهتر نمود و چربیهای مفید در خون آنان را افزایش داد. دانه های گیاهی فراوانی هست که کالری زیاد دارند و می توان از آنها به جای غذا استفاده نمود، چون در غیر این صورت موجب اضافه وزن می شوند. به هر حال می توان در مورد آن فکر کرد. هندوانه بخورید. بعضی ها می گویند این نیرومندترین میوه است.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.