پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

از بین بردن پرز لباس بافتنی و مشکی

0

گاهی وقتها برای ما پیش امده که لباسی را تازه خریدیم یا دوستش داریم و پرز داده است. ایا باید در این هنگام لباس را ذور انداخت ؟ خیر . شما میتوانید با چند ترفندساده پرزهای لباس را بگیرید و مجددا از ان استفاده کنید.

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل چند ترفند برای از بین بردن پرز لباس بافتنی و مشکی و … را تقدیمتان می کنیم.

روش های ساده برای از بین بردن پرز لباس

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل چهار روش برای از بین بردن پرز لباس را به شما پیشنهاد می کنیم :

از بین بردن پرز لباس بافتنی و مشکی

روش اول از بین بردن پرز لباس :

شما میتوانید از ماهوت پاک کن برای از بین بردن پرز لباس ها استفاده کنید. اما اگر ماهوت پاک کن در دسترس ندارید و لباس شما پرز گرفته، می توانید به سادگی یک ماهوت پاک کن بسازید.

برای ساخت یک ماهوت پاک کن باید یک مجله را لوله کنید و چسب پهن را به روشی دور آن بچسبانید که قسمت چسبنده اش رو به بیرون باشد. حالا شما یک ماهوت پاک کن دست ساز دارید.

اکنون ان را روی لباس  گذاشته و بغلطانید. کم کم پرز لباس ها به ماهوت پاک کن می چسبد و از ان جدا می شود.

روش دوم از بین بردن پرز لباس :

در روش دوم برای گرفتن پرز لباس این است که یک نوار چسب دور انگشت خود بچسبانید طوری که قسمت چسبنده آن رو به بیرون باشد. سپس انگشت خود را بر روی پرزها بگذارید و بردارید. به این شکل پرزها به چسب روی انگشت شما می چسند. که این روش برای لباس های با بافت ظریف، مثل شال یا روسری مناسب خواهد بود.

 

روش سوم از بین بردن پرز لباس :

کشیدن برس روی پرزها هم گزینه مناسبی است . شما میتوانید یک برس را ارام ارام روی لباس مخصوصا بافتنی بکشید . کم کم بسیاری از پرز ها جذب برس می شوند. فقط باید مراقب باشید که لباس اسیب نبینید.

از بین بردن پرز لباس بافتنی و مشکی

روش چهارم از بین بردن پرزهای لباس :

روش چهارم برای از بین بردن پرزهای لباس استفاده از تیغ یا ژیلت است. فقط در این روش دقت کنید دستتان نبرد و لباس پاره نشود. باید زیلت یا تیغ را ارام ارام روی لباس بکشید تا پرزها گرفته شود.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل درباره روشهای از بین بردن پرز لباس تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. اگر شما در این باره اطلاعات بیشتری دارید لطفا در بخش نظرات بیان کنید تا دیگران از ان استفاده کنند.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.