اخبار تجاوز جنسی خبر تجاوز به زن کارمند در زندان پنسلوانیا

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل جدیدا یک تجاوز هولناک در زندان پنسلوانیا رخ داده است. ( اخبار تجاوز جنسی ) ان هم از سوی یک زندانی به زندانبان زن .( خبر تجاوز به زن )

این تجاوز وحشتناک  به تازگی اتفاق افتاده است. طبق اطلاعات بدست امده به یک زن شاغل در زندان توسط یک مجرم خطرناک تجاوز شد و

اخبار تجاوز جنسی خبر تجاوز به زن کارمند در زندان پنسلوانیا

متاسفانه رییس زندان در اظهاراتی بیان کرده است که خود زن نیز مقصر بوده است. این قربانی ۲۴ سال سن داشته است و در زندانی در پنسلوانیا ی امریکا کارمند بوده است. ( اخبار تجاوز جنسی ) او برای رهایی از دست این جانی چند دقیقه با او گلاویز می شود و سپس جانی او را بی هوش میکند و به او تجاوز میکند.

دوربین های CCTV خروج مجرم از سلولش را ضبط کرده اند. ( خبر تجاوز به زن ) بقیه کارکنان زندان این دختر ۲۴ ساله را بی هوش بر روی زمین پیدا میکنند.

اخبار تجاوز جنسی خبر تجاوز به زن کارمند در زندان پنسلوانیا

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل  این جانی سال ۱۹۹۶ نیز به دلیل تجاوز به زندان افتاده بود. این زن ۲۴ ساله از رییس پیشین زندان به دلیل کوتاهی شکایت کرده است و خواهان خسارت شده است. ( اخبار تجاوز جنسی ) این در حالی است که رییس جدید زندان تقصیر را به گردن خود زن می اندازد و میگوید که خود زن نیز در این کار تقصیر داشته است.

متاسفانه هر لحظه شاهد اخبار تجاوز جنسی ناگوار در سراسر جهان هستیم و این بسیار تاسف بار است. به امید روزی که این اخبار به شدت کاهش یابد و انسانیت در جهان رشد کند. ( خبر تجاوز به زن )