پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

ترامپ باعث طلاق زن امریکایی شد

0
ترامپ از وقتی رئیس جمهور شده اتفاقات خاصی را هم همراه خودش آورده است.  به گزارش رسانه ها ترامپ باعث طلاق یک زن از شوهرش بعد از ۲۲ سال زندگی شد . برای اینکه درباره علت جدایی این زن ۷۳ ساله اطلاعاتی کسب کنید ادامه مطلب را بخوانید.
 خبر طلاق یک زن از شوهرش بخاطر ترامپ

خبر طلاق یک زن از شوهرش بخاطر ترامپ

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل یک زن ۷۳ ساله بعد از ۲۲ سال زندگی مشترک با همسرش بخاطر جناب ترامپ از همسرش جدا می شود. دلیل ان هم این است که همسرش به ترامپ رای داده بوده و این زن این عمل را یک ننگ بزرگ میداند.
حتما میدانید که انتخابات ریاست جمهوری آمریکا وقتی شروع شد و مردم امریکا هم رئیس جمهور جدیدشان را شناختند ، چه قبل و چه بعدش حواشی و درگیری های زیادی داشت.

به گزارش زیگیل و به نقل از  ایندیپندنت، انتخاب رئیس جمهور جدید امریکا برای «گیل مک کورمیک» (Gayle McCormick)، غم انگیز بود . چون  او بعد از ۲۲ سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد.
این زن ۷۳ ساله که یک افسر گارد محافظت از زندان کالیفرنیا است در رابطه با دلیل ترک کردن همسرش می‌گوید:”بعد از آنکه فهمیدم او(همسرم) به ترامپ رای داده احساس کردم به من و زندگی مشترک ۲۲ ساله‌مان خیانت کرده است”.

«گیل» در این باره گفته است که :”یک هفته قبل از انتخابات با دوستان مشترکمان مشغول صرف ناهار بودیم که از تصمیم همسرم-که می‌خواهد به ترامپ رای دهد- باخبر شدم؛ احساس کردم که در تمام این مدت ۲۲ ساله فریب خورده‌ام؛ حرفهای او مرا به کلی ناامید کرد.”

انتخاب شدن رئیس جمهور جدید امریکا حواشی زیادی با خود داشته و همه را تعجب زده کرده است. خدا میداند اخر و عاقبت امریکایی ها و حتی کل جهان بخاطر انتخاب شدن رئیس جمهور جدید امریکا چه می شود.

منتظر شنیدن خبرهای جدید رئیس جمهور جدید امریکا از سایت زیگیل باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.