پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

خبر جدید از توزیع سبد کالای عید

0

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل اطلاعاتی را درباره توزیع سبد کالای عید ۹۶ تقدیمتان می کنیم. اوضاع اقتصادی برخی خانواده ها ان قدر بد شده که به شدت چشم انتظار همین سبد کالا هستند تا عید تلخی نداشته باشند.

توزیع سبد کالای عید
توزیع سبد کالای عید

توزیع سبد کالای عید سال ۹۶

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل مرحله دوم بسته‌های حمایت غذایی طی چند روز آینده توزیع خواهد شد.

 ارزش هر بسته‌ حمایت غذایی یا توزیع سبد کالای عید از ۳۵ تا ۱۲۰ هزار تومان متفاوت است.

همچنین به اطلاع می رسانیم که افرادی که تحت پوشش هستند به آنها پیامک‌ این بسته‌ها ارسال خواهد شد.

بنا به امار بدست رسیده حدود ۱۱ میلیون نفر تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند.

بیشتر بدانید : خبر افزایش دستمزد کارگران در سال ۹۶

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل با توجه به اینکه از صبح امروز نخستین مرحله توزیع سبد کالای دولت در فروشگاه‌های مختلف از جمله، امکان، اسکاد، شهروند، رفاه، فرهنگیان، اتکا و سایر فروشگاه‌ها شروع شده است، برخی از مردم هنوز نتوانسته‌اند به دلیل مشکل سایت و سامانه اطلاع رسانی از مشمول شدن دریافت سبد کالا مطلع شوند.

به همین دلیل به گزارش زیگیل سایت اطلاع رسانی سبد کالا به منظور ایجاد دسترسی بیشتر مردم دو درگاه اطلاع رسانی را اعلام کرده که ارسال کد ملی از طریق پیامک به شماره ۷۰۰۷۹۹ و گرفتن شماره #۷۹۹* از طریق تلفن همراه و سپس وارد نمودن کد ملی از جمله آنها است.

شماره پیامک ۵۰۰۰۴۹۹ نیز پیش تر برای این منظور اعلام شده بود.

البته هنوز برخی سؤالات و ابهامات در زمینه مشمولان وجود دارد که مسئولان پاسخگو نیستند و تنها اصلاعات را بر روی سایت yaranehkala.ir  درج می‌کنند.

کسانی که مشمول دریافت این سبد نشده اند می توانند از طریق پیامک با شماره مورد اشاره اعتراض خود را اعلام کرده و خواستار رسیدگی شوند.

ارزش این بسته‌های غذایی از ۳۵ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان متفاوت است و به تعداد افراد خانواده بستگی دارد به این صورت که ارزش هر بسته‌ غذایی برای خانوار تک نفره در هر مرحله از توزیع بسته حمایت غذایی، سیصد هزار ریال، خانوار دو نفره ششصد هزار ریال و خانوارهای بیش از دو نفر، به ازای هر نفر اضافی یکصد هزار ریال و در هر خانوار حداکثر یک میلیون و دویست هزار ریال تعیین شده است.
امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از زیگیل درباره توزیع سبد کالای عید تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.