عکسفرهنگ و هنر

عکسهای کتاب هنر کونگ فو پاندا ۳

حتما نام پاندای کونگ فو کار را شنیده اید. انیمیشنی که سالیانیست در بخش های مختلف نمایش داده می شود و همه گروههای سنی به ان علاقه مند هستند. اما کتابی هم درباره این انیمیشن با عنوان کتاب هنر کونگ فو پاندا ۳ چاپ شده است که تصاویری از این انیمیشن در ان وجود دارد . برخی از این تصاویر را در این بخش از مجبه اینترنتی زیگیل برای شما گرداوری کرده ایم . امیدواریم از دیدن این تصاویر لذت ببرید.

کتاب هنر کونگ فو پاندا ۳

کتاب هنر کونگ فو پاندا ۳ ، سومین کتاب از مجموعه کتاب‌های کونگ فو پاندا است که چندی قبل به بازار آمد. این کتاب ۱۶۸ صفحه‌ دارد و به طور اختصاصی نمایی از پشت صحنه و پیش تولید  انیمیشن پاندای کونگ فو کار را به تصویر می‌کشد . این کتاب به هنر مفهومی، طراحی کاراکتر و مصاحبه‌ها با هنرمندان می‌پردازد. اگر علاقه مند به هنر انیمیشن یا انیمیشن پاندای کونگ فو کار هستید سعی کنید حتما این کتاب را تهیه کنید.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل برای کسانی که به طراحی کاراکتر و انیمیشن علاقمند هستند این کتاب بسیار جذاب خواهد بود. هزاران اثر از Nico Marlet طراح کاراکتر اصلی همه فیلم‌های کونگ فو پاندا را می‌توانید تماشا کنید.

عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

هنر در کونگ فو پاندا ۳

این کتاب تصویر بسیار خوبی از هنر ِ هنرمندان این سری انیمیشن به تصویر کشیده است. جزییات طرح‌ها بسیار دقیق و آموزنده است.

عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

در ادامه می‌توانید برخی از این تصاویر را ببینید. اگر تمایل و امکانش را داشته باشید کتاب را می‌توانید از سایت آمازون خریداری کنید. البته متاسفانه نسخه الکترونیکی آن موجود نیست.

عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

عکسهای پاندای کونگ فو کار

 

عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

.

عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

.

.عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار عکسهای انیمیشن پاندای کونگ فو کار

امیدواریم از این قسمت از مجله اینترنتی لذت برده باشید. هنر انیمیشن یکیاز لذت بخش ترینبخش هی هنری است که طرفداران زیادی هم دارد . ولی برای پیشرف تدر ان باید به ان علاقه داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.