پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

0
.
متاسفانه طبق خبری که به ما رسیده است یک شخص ۲۸ ساله ایرانی بدلیل گرسنگی در ترکیه جان داده است . مامورین امنیت مرزی جسد این جوان را پیدا کرده اند و به پزشکی قانونی فرستادند .

خبر جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

این جسد در جنگلی در مرز بلغارستان و ترکیه یافت شده است . نام این شخص رضا ( Reza Jassani ) می باشد .  این شخص قصد داشته از ترکیه به اروپا پناهنده شود . اما متاسفانه بدلیل گرسنگی زیاد جان خود را از دست داده است .
.

به گزارش بخش خبری سایت زیگیل ، مامورین امنیت مرز ترکیه متوجه این جسد شده اند و ان را به پزشکی قانوین منتقل کردند تا دلیل مرگش مشخص شود . پزشکی قانونی دلیل مرگ رضا را گرسنگی عنوان کرده است . به گزارش پزشکی قانونی ترکیه رضا به مدت پنج روز تمام گرسنگی کشیده و نتوانسته این وضعیت را تحمل کند و در یکی از جنگل های مرزی فوت کرده است . ( جان دادن یک ایرانی در ترکیه در حال پناهنده شدن به اروپا)

.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،همچنین پزشکی قانوین استامبول بیان میکند که جسد رضا پا برهنه بوده و خراش هایی هم روی بدنش پیدا شده است . معلوم است که رضا برای رسیدن به مقصدش سختی زیادی کشیده بوده است .

.

این اولین کسی نیست که برای پناهندگی به کشورهای دیگر جان خود را از دست داده است . تعداد زیادی از افراد سالانه در این راه تلف می شوند . امیدواریم روزی بیاید که نه کسی قصد پناهندگی به جایی را داشته باشد و نه مرگ و میری در مرزهای ایران اتفاق بیفتد . برای خانواده او صبری عظیم را از خداوند منان خواستاریم . شعر در مورد دوست را مطالعه کنید .

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک