پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

0
.
متاسفانه طبق خبری که به ما رسیده است یک شخص ۲۸ ساله ایرانی بدلیل گرسنگی در ترکیه جان داده است . مامورین امنیت مرزی جسد این جوان را پیدا کرده اند و به پزشکی قانونی فرستادند .

خبر جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

این جسد در جنگلی در مرز بلغارستان و ترکیه یافت شده است . نام این شخص رضا ( Reza Jassani ) می باشد .  این شخص قصد داشته از ترکیه به اروپا پناهنده شود . اما متاسفانه بدلیل گرسنگی زیاد جان خود را از دست داده است .
.

به گزارش بخش خبری سایت زیگیل ، مامورین امنیت مرز ترکیه متوجه این جسد شده اند و ان را به پزشکی قانوین منتقل کردند تا دلیل مرگش مشخص شود . پزشکی قانونی دلیل مرگ رضا را گرسنگی عنوان کرده است . به گزارش پزشکی قانونی ترکیه رضا به مدت پنج روز تمام گرسنگی کشیده و نتوانسته این وضعیت را تحمل کند و در یکی از جنگل های مرزی فوت کرده است . ( جان دادن یک ایرانی در ترکیه در حال پناهنده شدن به اروپا)

.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،همچنین پزشکی قانوین استامبول بیان میکند که جسد رضا پا برهنه بوده و خراش هایی هم روی بدنش پیدا شده است . معلوم است که رضا برای رسیدن به مقصدش سختی زیادی کشیده بوده است .

.

این اولین کسی نیست که برای پناهندگی به کشورهای دیگر جان خود را از دست داده است . تعداد زیادی از افراد سالانه در این راه تلف می شوند . امیدواریم روزی بیاید که نه کسی قصد پناهندگی به جایی را داشته باشد و نه مرگ و میری در مرزهای ایران اتفاق بیفتد . برای خانواده او صبری عظیم را از خداوند منان خواستاریم . شعر در مورد دوست را مطالعه کنید .

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.