پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

حل مشکل رابطه جنسی با حضور بچه

0

رابطه جنسی در حضور بچه حتی اگر در اتاق شما خواب باشد جایز نیست . هم از نظر شرعی مشکل دارد و هم از نظر روانی و جسمی به او اسیب میزند. حتی کودکی که هنوز نمیتواند حرف بزند هم جزو این گروه می باشد . از طرفی هر زن و مردی به شدت نیاز جنسی دارند و باید این نیاز را تامین کنند تا به گناه کشیده نشده و مشکلات روانی و … پیدا نکنند. خب راه حل چیست ؟ ما در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل اطلاعاتی را در این باره تقدیمتان می کنیم.

حل مشکل رابطه جنسی با حضور بچه
حل مشکل رابطه جنسی با حضور بچه

رابطه جنسی با حضور بچه

به گزارش زیگیل وقتی بچه دار می شویم رابطه جنسی ما مختل می شود و مدام استرس داریم. هم خودمان خیلی استرس داریم و این رابطه با ارامش انجام نمی شود و هم اینکه کودک اگر در اتاق باشد بعدا دچار اختلالاتی می شود.

بطورکلی باید بگوییم چرا نگرانید ؟ وقتی از خوابیدن کودک مطمین شدید شما در اتاق دیگری رفته و رابطه تان را با ارامش انجام دهید. حتی اگر کودک راه میرود میتوانید در را قفل کنید. به محض اینکه رابطه تان تمام شد دوباره به محل خواب بروید و کودک را هم کنار خودتان بخوابانید. قرار نیست این رابطه چندین ساعت طول بکشد و قرار نیست نوزاد را از بدو تولد جدا کنید.

این قضیه را تا زمانیکه کودک را از خودتان جدا نکردید ادامه دهید. بعد از دو سالگی سه سالگی هم سعی کنید کلا اتاق او را جدا کنید.

در ضمن لزومی ندارد رابطه فقط شب باشد . شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز این کار را انجام دهید. ( رابطه جنسی در حضور بچه )

حتی اگر کودک در اتاق شما خوابیده  شما برای کارتان به محل دیگری بروید. لازم نیست او را بلند کنید و بترسید که نکند بیدار شود.

از چه زمانی باید اتاق خواب کودک را جدا کرد؟

طبق اطلاعات بدست امده بچه از حدود یک و نیم سالگی می تواند در اتاق خواب خودش بخوابد و این موجب خواهد شد پدر و مادر خلوت خودشان را داشته باشند و همچنین تاثیرات خوبی روی رشد کودک داشته باشد. این کار باعث تقویت احساس استقلال کودک خواهد شد. اگر بچه به اتاق خودش عادت کند، پدر و مادر می­توانند در ساعات استراحت­شان بدون وجود مشکلی پیش هم باشند.

حل مشکل رابطه جنسی با حضور بچه
حل مشکل رابطه جنسی با حضور بچه

برخی میگویند وقتی نوزاد و کودک نمیتوانند حرف بزنند پس متوجه نمی شوند و چه اشکالی دارد جلوی انها رابطه داشته باشیم ؟

باید بگوییم انها فقط حرف نمیزنند . ولی حافظه و چشم دارند ، گوش دارند ، حس دارند . حتی ممکن است انها تصور کنند پدر دارد به مادر کتک می زند و از پدر متنفر می شوند. همچنین این رابطه جنسی به روان کودک اسیب می زند. ( رابطه جنسی در حضور بچه )

به گزارش زیگیل والدین باید ساعات رابطه شان را به وقتی موکول کنند که کودک خواب است یا در خانه نیست. حتی می توان رابطه­ ی جنسی را از شب به صبح و زمانی که کودک خواب است تغییر داد. اگر سن بچه طوری باشد که بتوان آن­را به کسی سپرد بهتر است در هفته برای یک ساعت این کار را انجام دهید تا بتوانید بدون استرس از بیدار شدن بچه رابطه ی جنسی‌ داشته باشید.

حتی به طرفی که قرار است بچه را نگه دارد واجب نیست بگویید برای چه ؟ بگویید بازار یا اداره ای کار دارم و یکی دو ساعت دیگه دنبالش می ایم.

یادتان باشد به همان اندازه که سلامت فرزند مهم است و به هیچ وجه نباید جلوی او رابطه داشته باشید ، اما سلامت شما هم مهم است و اگر مدام رابطه را عقب بیندارید دچار سردی جنسی می شود. همچنین در حین رابطه باید ارامش داشته باشید.

همچنین سعی کنید زود به رختخواب بروید. بچه‌ها میلی به خوابیدن نشان نمی‌دهند؟ مهم نیست، تلویزیون را خاموش کنید، مجبور خواهند شد که به اتاقشان بروند.

 یک شب بچه‌ها را بیرون بفرستید. دوستان یا خانواده خیلی وقت‌ ها از نگه داشتن فرزندانتان خوشحال می‌شوند. از این سخاوت آنها استفاده کنید و زمان بیشتری را تنها در خانه کنار هم بگذرانید.

این را هم بخوانید : طرز استفاده از بیبی چک به طور صحیح

 برنامه‌ای برای نزدیکی عصرانه ترتیب دهید. اگر شب‌ها آنقدر خسته‌اید که فقط دوست دارید بخوابید، می‌توانید زمانی از عصر را برای رابطه‎جنسی خود اختصاص دهید.

نکته دیگر اینکه والدین باید رابطه شان را کمی بی سر و صدا تر بکنند و همچنین صدای تختشان را هم بررسی کنند. پس پیچ‌های تخت را سفت کنید و ملحفه‌ای نرم و بی‌صدا انتخاب کنید.

همچنین شما میتوانید وقتی بچه دار شدید عادت کنید از همان اول یک موزیک ملایم روشن کنید. موزیک در اتاق‌ خواب خودتان یا فرزندتان خیلی از سر و صداها را کم میکند.

• از تلویزیون استفاده کنید. بعضی متخصصین اعتقاد دارند می‌توانید وقتی بچه‌ها مشغول تماشای فیلم یا برنامه مورد علاقه‌شان هستند از کمی با هم بودن استفاده کنید. فوقش درب اتاق را ببندید و خوراکیهایی که دوست دارد به او بدهید.

همچنین میتوانید اگر مشکوک می شود با هم به حمام برویدو مادر بگوید رفته بودم کمر پدر را لیف بزنم. چون دستش نمی رسد و اگر من نکشم میخارد.

بنشینید و فکر کنید. برای حل این مشکل هزار راه حل وجود دارد. کاری کنید هم بچه هم شما هر دو مورد اهمیت واقع شوید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل تقدیمتان کردیم بهره کافی برده باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.