پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

تکنیک های شوهرداری برای موفقیت زندگی

0

 یکی از تکنیک های شوهرداری اینست که نیازهای واقعی شوهرتان را کشف کنید. و اینکار در صورتی امکانپذیر است که همسرتان این نیازها را بیان کند . بنابراین در زمان مناسب با لحن ملایم و ارام از نیازهایش سوال کنید و توقعاتش از شما و زندگی را شناسایی کنید. البته یادتان باشد در مقابل حرفهایش نباید در ان لحظه و با لحت تند جبهه گرفته و انتقاد کنید.

تکنیک های شوهرداری , تکنیک های همسر داری , اصول شوهرداری ,اصول همسرداری , ویژگیهای زن خوب ,

تکنیک های شوهرداری

+به گزارش مجله اینترنتی زیگیل زمانی که همسرتان با شما صحبت می‌کند به دقت به حرفهای او گوش فرا دهید زیرا عدم توجه شما به گفته‌های او عدم علاقهٔ شما را نشان می‌دهد.

+ هیچ وقت از کارهایی که همسرتان برای جلب محبت شما انجام می‌دهد انتقاد نکنید برای مثال وقتی او به شما محبت می‌کند، آن را بیش از اندازه لوس ندانید او به شیوهٔ خود ابراز محبت می‌کند. انتقاد نکردن زیاد یکی از تکنیک های شوهرداری شناخته شده است.

+ یادتان باشد هیچ وقت او را به روش خودتان دوست نداشته باشید . بلکه به وجود او هم اهمیت داده و سعی کنید به او نشان دهید که دوستش دارید. . به عنوان مثال اگر در سالگرد ازدواج‌تان‌، هدیه‌ای به او می‌دهید سعی کنید از قبل در مورد هدیهٔ مورد علاقه‌اش اطلاعاتی به دست آورید. دوست داشتن کافی نیست. او باید این مساله را کاملا درک کند که شما هم او را دوست دارید.

+ یکی از تکنیک های شوهرداری اینست که سعی کنید در ارتباط با همسرتان همواره هویت خود را به عنوان یک زن و همسر حفظ نمایید. زنی که توجه به روابطش به قیمت از دست دادن هویتش تمام شود به خود و رابطه اش صدمه خواهد زد. زیرا این مسئله باعث می‌شود که وی خود را بخشنده‌تر و دوست داشتنی‌تر از شوهرش ببیند و فکر کند که همسرش بی‌نهایت خودخواه و ناسپاس است‌. مردها با زنی به عنوان همسر در ارتباط دایمی باقی خواهند ماند که هویت مستقل و قوی خود را حفظ کند. پس اعتماد به نفس داشته باشید و در کنار این که غرور و تکبر ندارید اعتماد به نفستان را هم حفظ کنید و خودتان را پایین نیاورید.

+ اگر تصور میکنید عزت نفستان پایین است هیچ وقت از همسرتان برای افزایش عزت نفستان مستقیما کمک نخواهید. یا خودتان مشکلتان را حل کنید تا اینکه به روانشناس و مشاور مراجعه کنید.

تکنیک های شوهرداری , تکنیک های همسر داری , اصول شوهرداری ,اصول همسرداری , ویژگیهای زن خوب ,

برخی دیگر از تکنیک های شوهرداری و ویژگیهای زن خوب

+ این کار درستی نیست که از همسر خود انتظار دارید با همه تفکرات و ایده‌هایتان موافق باشد . او هم حق نظر دارد و ممکن است با خیلی عقاید شما مخالف باشد یا نظرش مثل شما یکی نباشد. واقع بین باشید و به او اجازه دهید که نظرش را ازادانه ولی با احترام بیان کند. حتی اگر این نظر مخالف میل شما دوست عزیز است.

+ اصرار زیادی برای جلب محبت همسرتان نداشته باشید و این نکته را زمانی که وی عصبانی است بیشتر مراعات کنید. در بسیاری اوقات حالت روحی او برای ابراز محبت به شما مناسب نیست و اصرار زیاد شما منجر به مخالفت شدید او می‌شود. اصرار نکردن زیاد . بقول معروف گیر ندادن یکی از تکنیک های شوهرداری میباشد.

+ یکی از تکنیک های شوهرداری اینست که برای همسر خود نقش یک زن حساس و شکننده را بازی نکنید. زیرا این حالت شما باعث می‌شود که همسرتان فکر کند شما ضعیف هستید. چون در این حالت او فکر میکند اگر چیزی بگوید باعث رنجش‌تان می‌شود. بنابراین سعی می‌کند که ارتباط کلامی کمتری داشته باشد و همین امر باعث ناراحتی شما می‌گردد.

+ در زندگی زناشویی خویش سعی کنید خود را مسؤول خوشبختی خود بدانید. زنی که مسؤولیت خوشبختی زندگی مشترک را فقط بر عهده شوهرش می‌گذارد یک همسر آزرده و افسرده به بار می‌آورد.

بیشتر بدانید : روانشناسی قهر مردان و قهرکردن شوهر

+ همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید.

+ یکی از تکنیک های شوهرداری اینست که همسر خود را به چشم یک شی‌ء مسؤول ننگرید. بلکه به شخصیت وجودی او احترام بگذارید.

+ جنبه یا بخش‌هایی از شخصیت شوهرتان را که باعث تمایز او از سایرین می‌شود مورد توجه و تحسین قرار دهید.

+ وقتی همسرتان با شما درد دل می‌کند و راز دلش را با شما در میان می‌گذارد، احساساتش را بپذیرید و به او نگویید که اسرار درونش ناخوشایند و بی‌رحمانه است‌.

تکنیک های شوهرداری , تکنیک های همسر داری , اصول شوهرداری ,اصول همسرداری , ویژگیهای زن خوب ,

+ به طور مداوم از شوهرتان انتقاد نکنید زیرا انتقاد پیاپی باعث می‌شود که شوهرتان از شما فاصله بگیرد.

+ یکی از تکنیک های شوهرداری اینست که به او درک نکردن‌، عدم صمیمیت و بی‌احساس بودن را نسبت ندهید. زیرا او درک کردن‌، صمیمیت و با احساس بودن را به شیوه مردانه نشان می‌دهد.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل درباره تکنیک های شوهرداری تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. به شما خانم های عزیز پیشنهاد می کنیم این تکنیک ها را مدام بخوانید و با خود تکرار کنید تا در ذهنتان بماند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.