پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹

0

پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹ انجام شد . ماموریت این موشک رساندن تجهیزات و امکانات به ایستگاه بین‌المللی فضایی بود که توانست ماموریتش را به درستی انجام دهد و به سلامت به زمین بنشیند . عکسهای جدیدی از این ماموریت در اکانت فلیکر SpaceX منتشر شده که در زیر برایتان به نمایش آورده ایم .

خبر جدید از  پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹

به گزارش مجله اینترنیت زیگیل ،  اسپیس ایکس عکسهای جدید را از ماموریت موشک فالکون ۹ انتشار کرده است .هدف مهم  این ماموریت  ارسال تجهیزات و امکانات به پایگاه فضایی بین‌المللی بود . موشک فالکون ۹ سرانجام با موفقیت در منطقه‌ی Cape Canaveral فلوریدا به زمین نشست. ( پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹ )

اسپیس ایکس یک بار دیگر نیز موشک خود را با موفقیت در این منطقه به زمین نشانده بود . البته سه فرود موفقیت‌آمیز دیگر نیز روی سکوهای شناور روی دریا برای  اسپیس ایکس لنجام شده است . جالب است بدانید که برخی از تصاویر منتشر شده، با تکنیک باز گذاشتن دهانه‌ی دیافراگم یا Long Exposure ضبط شده‌ و توانسته است به خوبی مسیر حرکت موشک را به نمایش بگذارد .

نکته مهم دیگر ان است که موشک فالکون ۹ در این ماموریت حامل کپسولی به نام Dragon بود که با موفقیت وارد مدار زمین شد. این کپسول پس از این توسط فضانورد ناسا با نام Jeff Williams و با استفاده از بازوی روباتیکی ایستگاه فضایی بین‌المللی دریافت خواهد شد . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،این کپسول حاوی ۵ هزار پوند محموله‌ و همچنین تجهیزات مورد نیاز خدمه و نیز موارد مورد نیاز برای آزمایش‌های تجربی است. از مواد دیگری که داخل این کپسول بود میتوان به یک آداپتور اتصال بین‌المللی یا International Docking Adapter که با نام مخفف IDA شناخته می‌شود اشاره کرد .راههای درمان کمردرد را مطالعه کنید .

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۳

 

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۸

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۷

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۱

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۲

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۶

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۵

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.