پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

خبر ازدواج زنی با پنج شوهر در هند

0

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، زنی در هنر ۵ شوهر دارد و به خوبی و خوشی هم با انها زندگی میکند. او صاحب یک بچه است که نمیداند حتی پدر بچه کیست. این ۵ شوهر با هم برادرند. دلیل اینکارشان تقسیم نشدن ارثیه بین تعداد افراد بیشتر است.

خبر ازدواج زنی با پنج شوهر در هند
خبر ازدواج زنی با پنج شوهر در هند

خبر جدید ازدواج زنی با پنج شوهر در هند

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل در شمال کشور هند و در برخی روستاهای هند مثل دهردون، خانواده های چند شوهری وجود دارد. در این خانواده ها فرزندان پسر در خانواده با ازدواج اولین برادر، به خانواده انها می پیوندند و زندگی شان را با انها ادامه می دهند. دلیل این کار پسران خانواده اینست که انها نمیخواهند میراث پدریشان بین وراث زیادی تقسیم شود و دوست دارند شرکای کمتری داشته باشند.

اسم زنی که در تصاویر می بینید رجا است. رجا عروس پنج برادر است. رجای ۲۱ ساله اولین بار با یک برادر ازدواج کرد و سپس  چهار برادر د‌یگر  هم شوهر قانونی او شدند. اکنون رجا فرزندی دارد و نام او را هم جی گذاشته است.

ولی رجا نمیداند که این فرزند مال کدامیک از برادران است. به روایتی رجا اول از این کارش شرمنده بوده است ولی کم کم پنج شوهری برایش عادی شده و امروز خود را خوشبخت می داند.

بیشتر بدانید : بازیگر زن مشهور هندی خودکشی کرد

البته این نکته را هم بگوییم که در روستای او همه زنان میزبان پنج همسر نیستند، فقط رجاست که ۵ همسر دارد. بقیه زنان فقط سه همسر دارند .

خبر ازدواج زنی با پنج شوهر در هند
خبر ازدواج زنی با پنج شوهر در هند

اسامی همسران رجا زنی با پنج شوهر در هند

گدو ویرمه ۲۱  ساله

بیج ۳۲  ‌ساله

 سانتی رمه ۲۸ ‌ساله

 گاپل ۲۶ ‌ساله

دنیش ۱۸ ساله.

نکته دیگر اینکه رجا خم نمی‌ داند که پسر یک و نیم ساله‌اش جیjey از کدام همسرش است. بنابراین جی همه پنج مرد را دوست دارد و همسران رجا هم او را دوست میدارند. چون هر یک پنج برادر فکر میکنند که شاید پسر از خودشان باشد.

این هم روایتی عجیب از این جهان . هر روز چیزهای جدیدتری میبینیم و می شنویم که باورمان نمی شود.

امیدواریم از این بخش از مجله اینترنتی زیگیل بهره کافی را برده باشید. شنیده بودیم مردی بتواند ۵ زن بکیرد ولی برعکسش را ندیده بودیم که ان هم دیدیم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.