اخبار روز

معمای عجیب مرگ زنی در بزرگراه

در بزرگراه آزادگان تصادفی رخ داد که پلیس در انجا حضور پیدا کرد و دریافت که کسی اسیب جدی ندیده است. همه شاد و خوشحال بودند که ناگهان در چند قدمی محل تصادف با جسد زنی روبرو شدند. انها متعجب از ….

خبر جدید تصادف یا معمای مرگ زن در بزرگراه

 کارآگاهان پلیس تهران با پیدا شدن جسد زن پنجاه ساله‌ای در بزرگراه آزادگان شگفت زده شده اند.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، ساعت ۱۱ شب در بزرگراه آزادگان دو خودرو سواری ۲۰۶ و پراید با یک کامیون تصادف میکنند. در این حادثه پراید با پنج سرنشین زیر کامیون  میرود اما جالب است بدانید همه سرنشینانش بدون حتی یک خراش خودشان را از زیر کامیون بیرون کشیدند و این فقط یک معجزه بود.

خبر جدید تصادف یا معمای مرگ زن در بزرگراه
خبر جدید تصادف یا معمای مرگ زن در بزرگراه

خب مسلما مأموران امداد وقتی این صحنه را دیدند ، با دیدن سرنشینان هر دو خودرو سواری خوشحال شدند. ولی ناگهان در فاصله چند قدمی محل تصادف جسد زن میانسالی  را در کنار جاده دیدند.

در جریان پرس و جو از رانندگان هر دو خودرو سواری و کامیون همه آنها به امدادگران گفتند که با این خانم برخورد نکرده‌ایم و همه سرنشینان پراید و پژو ۲۰۶ و کامیون همگی سالم هستند.

این امکان وجود دارد که این خانم در تصادف با خودرو دیگری فوت شده باشد. در حال حاضر مأموران پلیس سرگرم تحقیق هستند تا بدانند زن میانسال چگونه و به چه طریقی مرده است.

در نهایت درحالی که تحقیقات برای شناسایی هویت زن ناشناس و عامل این تصادف ادامه داشت، مرد جوانی به پلیس مراجعه کرد و گفت: «فردی که در بزرگراه آزادگان تصادف کرده است مادرزنم است. او برای انجام کارهای اداری ملک و املاکی که در شهرستان داشت چند روز قبل تهران را ترک کرده بود و شب حادثه به خانه می‌آمد که چنین اتفاقی برایش رخ داد.»

زنگ تفریح : تصادف شدید مرسدس بنز پلاک ۲۲ ۱۲۲ ن ۲۲

خدا میداند چند تصادف دیگر به این طریق انجام می شود و کسی از انها مطلع نمی شوند . شاید هم اجسادشان خوراک حیوانات شود و خانواده ها تا سالیان دراز منتظر بازگشت گمشده شان باشند.  کاش اگر تصادف میکردیم اگر اینقدر وجدان نداریم که خودمان را معرفی کنیم حداقل جسد او را در محل دید اشخاص می انداختیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.