پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

خبر کشته شدن ۱۲ دختر در خوابگاه دانشجویی

0

جدیدا اخباری با موضوع مرگ ۱۲ دختر در خوابگاه دانشجویی به زیگیل رسیده است. در این بخش سعی میکنیم اطلاعاتی که به دست ما رسیده در اختیارتان بگذاریم.

خبر مرگ ۱۲ دختر در خوابگاه دانشجویی اتش سوزی خوابگاه دختران

 طبق بررسی های بدست امده آتش مهیبی گریبانگیر خوابگاه سه طبقه دختران درشهر «آدنا» در جنوب ترکیه شد . در نتیجه این اتشسوزی  ۱۲ کشته و ۲۲ مجروح  به جا ماندند. این اولین بار نیست که دانشجویان در خوابگاهها بر اثر اتش سوزی فوت میکنند. واقعا پاسخگوی این مرگ کیست ؟
خبر کشته شدن ۱۲ دختر در خوابگاه دانشجویی
خبر کشته شدن ۱۲ دختر در خوابگاه دانشجویی

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، در این حادثه عجیب و غم انگیز ، اتصالی در سیستم برق ساختمان اتفاق افتاد و این اتصال موجب آتش‌سوزی گردید.

به گزارش زیگیل چون ساختمان نمایی چوبی داشته است، اتش خیلی سریع همه بخش‌ها را درگیر کرده  و طی چند دقیقه، ساختمان کامل در اتش قرار گرفته است.

مصدومان این اتش سوزی دخترانی بودند که از ترس سوختن درمیان آتش از پنجره به پایین پریده‌اند.گفته شده در این ساختمان ۳۴ دانش‌آموز زندگی می‌کردند که قربانی این حادثه تلخ شدند.

به گزارش زیگیل از این ۳۴ نفر ۱۲ نفر کشته شدند . ۲۲ نفر هم در بیمارستان به سر می برند.

تصاویر جالب از پشت صحنه هشت و نیم دقیقه

از این حوادث روزانه و هفتگی چندین اتفاق در کل جهان میفتد. دانشجویانی که با هم می سوزند. یک اتوبوس که واژگون می شود و تمام مسافرانش میمیرندو قطاری که تصادف میکند . ۵۰ نفر میمیرند.

هواپیمایی که سقوط میکند. گاز گرفتگی یا اتش سوزی در یک مدرسه بزرگ . همه اینها اتفاقاتی است که ناگهانی جان چندین نفر را با هم میگیرند.

کاش این اتفاقات دیگر اتفاق نمیفتاد .

امیدواریم خدا به خانواده این دانشجویان صبر عظیم  عطا کند. درست است که انها ایرانی نبودند ولی در هر حال ایرانی بودند و حس انسان دوستانه ما برای انها جریحه دار می شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.