پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

خبر افزیش قیمت نفت در ایران ۱۳ درصد

0
 طبق گزارشات بدست امده قیمت نفت به شدت افزایش یافته است. در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل اطلاعاتی را در این باره تقدیمتان میکنیم.

قیمت نفت اوج گرفت

طبق بررسی های بدست امده تصمیم تاریخی اوپک و روسیه برای کاهش میزان تولید، امروز در شروع معاملات بازارهای جهانی موجب خیز ۱۳ درصدی قیمت نفت و رشد شاخص بورس های جهانی گردیده است.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل وقتی  اعضای اوپک مبنی بر کاهش تولید و کنترل فزونی مازاد عرضه توافق کردند ، قیمت جهانی نفت و همچنین سهام انرژی در بازار معاملات پنج شنبه با رشد قابل توجهی مواجه گردید.

خبر افزیش قیمت نفت در ایران ۱۳ درصد
خبر افزیش قیمت نفت در ایران ۱۳ درصد

طبق بررسی های بدست امده قیمت نفت خام برنت دریای شمال  با ١٣ درصد افزایش از زیر ۵٠ دلار برای هر بشکه در روز چهارشنبه (دهم آذر ماه) در ساعت ٠۶٠٠ به وقت گرینویچ به ۵٢دلار و ۵۴ سنت برای هر بشکه رسید که به عنوان بیشترین رشد در ۶ هفته اخیر به حساب می آید.

همچنین به اطلاع می رسانیم که قیمت نفت وست تگزاس اینترمیدیت آمریکا هم با ۹ درصد رشد در برابر ۵۰ دلار و ۱۱ سنت به ازای هر بشکه معامله شد. خبر افزیش قیمت نفت در ایران

در کنار این قضیه بانک «گلدمن ساچ» اعلام کرد، پش بینی می شود که میانگین بهای قیمت نفت در نیمه نخست سال آینده میلادی ۵۵ دلار در هر بشکه شود.

بیشتر بدانید : پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹

همچنین به دنبال تصمیم اوپک، روسیه که به عنوان یک کشور غیر اوپکی محسوب می شود، قرار است به کاهش تولید روی آورد که این برای اولین بار در ۱۵ سال اخیر است که روس ها دست به کاهش تولید نفت خواهند زد.

طبق بررسی های بدست امده این افزایش بهای نفت موجب ایحاد تورم در آمریکا می شود که به رشد اقتصادی آمریکا کمک خواهد کرد این در حالی است که پیش از این «دونالد ترامپ» اعلام کرده بود که به دنبال اجرای سیاست های محرک پولی برای ایجاد تورم در این کشور است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.