پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

چند تفاوت زن و مرد از نظر جنسی را بدانید

0

تفاوت زن و مرد از نظر جنسی سوال بسیاری از خانم ها و اقایان است. در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل درباره تفاوت زن و مرد از نظر جنسی اطلاعاتی را تقدیمتان میکنیم. امیدواریم از مطالعه این مقاله بهره کافی را ببرید.

تفاوت زن و مرد از نظر جنسی

تفاوت زن و مرد از نظر جنسی

به گزارش زیگیل مردان و زنان از نظر سطح انرژی و تمایلات جنسی با هم فرق می کنند. به بیان صریح باید بگوییم زنان اکثرا یک باطری و یا منبع انرژی دارند . انها با این یک باطری تمام کارهای خود را انجام می دهند مثل کار، مراقبت و رابطه جنسی. اما مردان یک باطری جداگانه فقط برای برقراری رابطه جنسی دارند و در نتیجه از قدرت و علاقه و تمرکز بیشتری برای این کار برخوردارند.

پس درواقع برای تفاوت زن و مرد از نظر جنسی باید بگوییم که یک مرد میتواند مانند یک دونده ماراتون خسته باشد ولی باز هم انرژی کافی برای برقراری رابطه جنسی را داشته باشد. اما زنان این طور نیستند. گاهی برای برقراری رابطه جنسی خسته اند و نمی توانند . اما تصور “خیلی خسته برای برقراری رابطه جنسی” کمتر از دهن مرد می گذرد.

طبق اطلاعات بدست امده این تفاوت زن و مرد از نظر جنسی به ساختار مغزی زن و مرد مربوط میگردد. میل جنسی زنان شدیدا به بخش احساسی و عاطفی مغزشان مرتبط میباشد. میل جنسی مردان کمتر به احساسات مقید است. این تفاوت نیز میتواند تنش جنسی بزرگی را میان زنان ومردان به وجود بیاورد که زن و مرد باید در این مساله با هم کنار بیایند.

تفاوت زن و مرد از نظر جنسی

مثال هایی برای تفاوت زن و مرد از نظر جنسی

*یک تفاوت زن و مرد از نظر جنسی اینست که معمولا زن ها بعد از دوش آب گرم از نظر جنسی فعال تر شده و میل بیشتری برای برقراری ارتباط جنسی دارند، اما آقایان بعد از دوش آب گرم خواب آلود میشوند و خیلی میلی ندارند .

*یک تفاوت زن و مرد از نظر جنسی هم اینست که معمولا خانم ها در حین رابطه جنسی از شنیدن جمله های عاشقانه و اروتیک و سکسی لذت میبرند. (مثلا:وای تو داری منو دیوانه می کنی)، ولی اقایان از شنیدن جملات س.ک.سی بیشتر لذت می برند. (مثلا:جانم، تندتر و یا شنیدن اسمشان).

*تفاوت زن و مرد از نظر جنسی در این مورد هم هست که از نظر میل جنسی زنان با توجه به تغییرات هورمونی مثل ماه هستند. گاهی ماه کامل است(میل زیاد)، گاهی ماه نیمه است(میل متوسط)، و گاهی ماه دیده نمی شود (میل خیلی کم یا اصلا نیست).

ولی آقایان خورشید همیشه تابان اند. مگر اینکه شب شود و خواب باشند یا هوا ابری باشد و خورشید دیده نشود (بر اثر خستگی، مشغله ذهنی و…). وگرنه همیشه جوش و خروش دارند.

* مردان مدام به برقراری رابطه جنسی فکر میکنند. این مساله همیشه در ذهن زنان هست. این موضوع صحیح است ولی زنان باید بدانند این یکی از خصوصیتهای بیولوژیکی مردان است و دست خودشان نیست. جزو صفاتشان هست و نباید انها را سرزنش کرد. در واقع مردان در طبیعت اینگونه طراحی شده اند.

دلیل دیگر ان هم فیلم های رسانه ها ، ناز و عشوه زنان در تلویزیون و طرز لباس پوشیدن زنان در خیابان و محل کار و مهمانی و … است.

* انگیزش بصری نقش مهمی در تهییج جنسی مردان ایفا میکند. مردان از لحاظ جنسی موجوداتی بصری هستند اما زنان بیش از آنکه با نگاه کردن و یا لمس کردن از لحاظ جنسی برانگیخته گردند، نسبت به کلام و واژه ها و لحن صدا از خود واکنش نشان داده و برانگیخته میگردند. عدم آگاهی نسبت به این تفاوت بارز میان دو جنس میتواند برای زنان و مردان مشکل ساز باشد.

*تخیلات نیز نقش بسیار قدرتمندی در تهییج جنسی مردان ایفا میکند.این بدان معناست که مردان بسیار در مورد رابطه جنسی خیالپردازی میکنند. یافته ها بیانگر آن است که مردان ۳ برابر زنان برقراری رابطه جنسی را در رویاهای خود میبینند.

* خیانت جنسی برای مردان و خیانت احساسی (رابطه صمیمی) برای زنان غیر قابل تحمل است. بدین مفهوم که برای یک مرد حتی تصور خیانت جنسی همسرش میتواند واکنش شدیدی در وی ایجاد کند. اما در زنان بیشتر از این موضوع هراس دارند که نکند همسرشان آنها را رها کرده و عاشق زن دیگری شود.

* پیک جنسی (اوج تمایلات جنسی) در مردان در سن ۱۸ سالگی و در زنان در سنین ۳۵ تا ۴۰ سالگی میباشد. یکی دیگر از تفاوتهای فاحش.

*شدت اورگاسم (اوج لذت جنسی) در زنان بیشتر از مردان میباشد.

*مدت رسیدن به اوج لذت جنسی در مردان کمتر از ۳ دقیقه و در زنان ۱۰ تا ۲۰ دقیقه(حداقل ۱۲ دقیقه) بطول می انجامد.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل درباره تفاوت زن و مرد از نظر جنسی تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. موفق باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.