سبک زندگی

اموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس

گاهی وقتها ناخواسته مقداری چسب قطره ای بر روی پارچه یا لباس یا حتی دست و ناخن ما میریزد و ماتم میگیریم که چگونه این لکه را پاک کنیم. متاسفانه لکه های چسب قطره ای نسبتا مجکم است و با ناخن و اب پاک نمی شود .

در این پست از مجله اینترنتی زیگیل طرز پاک کردن چسب قطره ای را برایتان بیان می کنیم. امیدواریم که استفاده لازم را از انها ببرید.

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس و پارچه

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل دو راه حل برای پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس و پارچه را در اختیارتان می گذاریم .

اولین پیشنهاد استفاده از بخار است. برای این کار می توانید ار اتو بخار استفاده نماده و پارچه ایی روی محل لکه قرار داده و به محل لکه بخار دهید تا چسب با حرارت باز شده و به پارچه مقابل بچسبد و از بین رود. برای این کار بهتر است سریع اقدام کنید تا بتوانید لکه را کاملا از بین ببرید.

روش دوم استفاده از سرکه است . برای این کار کافیست پارچه ای را به سرکه آغشته نموده و روی چسب بکشید، تا چسب قطره ای نرم شده و از پارچه و لباس جدا گردد.

آموزش پاک کردن چسب قطره ای
آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی دست

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل برای این کار دستتان را ابتدا با آب گرم شسته و مالش دهید، سپس دست ها را به مقداری سرکه آغشته نموده و همچنان مالش دهید و در آخر پوست دستان را با آب و صابون به خوبی بشویید. چسب قطره ایی از پوست جدا شده و کاملا محو می شود. پاک کردن چسب , پاک کردن چسب قطره ای , آموزش پاک کردن چسب قطره ای , آموزش پاک کردن چسب,  آموزش پاک کردن لکه چسب, پاک کردن لکه چسب, پاک کردن چسب از روی پارچه ,پاک کردن چسب از روی لباس ,پاک کردن چسب از روی دست

آموزش پاک کردن چسب قطره ای
آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی ناخن

برخی افراد  برای اتصال ناخن مصنوعی از چسب قطره ای استفاده میکنند. در این گونه مواقع بهترین راه حل برای جداسازی چسب از ناخن، فرو کردن انگشتان در ظرف حاوی چسب آب گرم و استون است که بعد از چند دقیقه باعث می شود چسب نرم شود و از ناخن ها جدا گردد. این گزینه بهترین راه حل است.

ایده آموزش ساخت گلدان با وسایل اضافی

آموزش پاک کردن چسب قطره ای
آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی اجسام مختلف

طبق اطلاعات بدست امده بهترین حلال چسب قطره ای استون است که به کمک آن میتوان انواع مختلف لکه های باقی مانده از چسب را نابود کرد.

سرکه یکی دیگر از حلال های لکه های چسب است. با استفاده از پارچه آغشته به سرکه به راحتی می توان چسب های خشک شده را نرم و جدا نمود. پس به محض دیدن چسب اول استون و سرکه را امتحان کنید.

آموزش پاک کردن چسب قطره ای
آموزش پاک کردن چسب قطره ای

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.