پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

0

آزمون جمعیت هلال احمر در سال ۹۵ برگزار خواهد شد . جمعیت هلال احمر اطلاعیه ای بنا بر ثبت نام افراد فاقد شرایط برای آزمون جمعیت هلال احمر صادر کرد و بسیاری از افراد ثبت نام کردند . طبق گزارشات بدست آمده امدادگران، داوطلبان فعال و فرزندان کارکنان بازنشسته جمعیت هلال احمر در این آزمون ثبت نام کردند . لیست اسامی این متقاضیان بررسی شد و برخی از افراد فاقد شرایط اسمشان از لیست حذف شد .

کارت آزمون و زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

اکنون برای بررسی زمان آزمون جمعیت هلال احمر و نحوه دریافت کارت این ازمان باید در روز سه‌شنبه مورخ ۹۵/۵/۵ به نشانی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org بروید و اطلاعات زمان ازمون و نحوه دریافت کارت را مشاهده کنید . به گزارش سایت زیگیل از کارت آزمون جمعیت هلال احمر باید پرینت تهیه کنید و در روز آزمون همراه داشته باشید .

پس یاداوری میکنیم افرادی که فاقد شرایط ازمون هستند اجازه شرکت در ازمون را ندارند و پول انها نیز برگردانده نمی شود . آزمون جمعیت هلال احمر در روز جمعه مورخ ۹۵/۵/۸ در تهران و یا پس از بررسی و اطلاع سازمان از تعداد و نحوه توزیع داوطلبان در سطح کشور، در برخی از قطب های استانی برگزار خواهد شد .

ساعت و مکان آزمون در کارت آزمون جمعیت هلال احمر که از سایت سنجش میگیرید نوشته شده است . توجه داشته باشید صدور کار به معنی درست بودن اطلاعات شما نمی باشد و بعد از آزمان مجددا صحت اطلاعات شما بررسی می شود . اکنون ما فرض کرده ایم که اطلاعات شما صحیح است و بر مبنای صحت آن شما برای آزمون انتخاب شده اید .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.