گوناگون

کتاب زبان Sing, Unburied, Sing

فروشگاه کتاب اکتابسر آغازی از 1397 تحت فعالیت فروش اینترنتی کتاب زبان فعالیت دارد در سایت فروشگاه اکتاب میتوانید اقدام به خرید کتاب زبانو محصولات آموزشی زبان مانند کتاب زبان گرامر ، کتاب زبان حقوقی ، کتاب زبان دانشگاهی ، و سایر محصولات اقدام نماییید. خرید کتاب زبان میتواند به یادگیری برای آزمون های زبان یا مسافرت گزینه مناسبی باشد .هم اکنون فروشگاه اکتاب بزرگترین و کاملترین همچنین پخش کننده کتاب های زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه ، یونانی در تهران میباشد .امروزه خرید اینترنتی یکی از راه هایی آسان برای پیداکردن کتاب مورد علاقه است. فروشگاه اکتاب سعی نموده تا با گردآوری و فراهم نمودن کارآمدترین و جدیدترین منابع و متد های دانشگاهی ، حقوقی و آموزشی و ارائه کتاب های پر فروش آزمونهای تافلگامی موثر از لحاظ کیفیدر مسیر خود بردارد . با آسان کردن خرید کتاب زبان و تخفیف های دوره ای در زمان و هزینه صرفه جویی کنید .

نگاهی کوتاه به یکی از پر فروش ترین کتاب ها

کتاب زبان Sing, Unburied, Sing

📜شرح کتاب:
قبل از هرچیزی نگاهی به جوایز و افتخارات درو شده توسط این اثر فوق العاده بیندازیم:

⭐️برنده NATIONAL BOOK AWARD for FICTION
⭐️بهترین رمان سال 2017 از نگاه TIME MAGAZINE
⭐️جزء ده رمان برتر سال 2017 از نگاه NEW YORK TIMES
⭐️فینالیست جایزه Kirkus Prize
⭐️فینالیست جایزه Andrew Carnegie Medal
⭐️فینالیست جایزه Aspen Words Literary Prize
⭐️فینالیست National Book Critics Circle Award
⭐️نامزد دریافت جایزه  Women’s Prize for Fiction در سال 2018
⭐️نامزد دریافت بهترین کتاب داستانی سال 2017 از سایت Goodreads

💎پرفروشترین New York Times

♨️بسیاری از منتقدین باور دارند که این رمان کتابیه که همه مردم باید حداقل یکبار آن را مطالعه کنند. داستان پر پیچ و خم به همراه عناصر ژانر رئالیسم جادویی جذابیت این اثر رو دو چندان کرده است.
زبان شیوا و قدرت قلم Jesmyn Ward داستان رو طوری منعکس کرده که از درون این داستان میتوانبه درون خودمون نگاهی عمیق بیندازیم. دردی را که شخصیت های داستان میکشند  لمس میکنیم و حقایق بسیاری رو درک خواهیم کرد.
“آواز بخوان، دفن نشده آواز بخوان” سفریست به درون گذشته و حال، که حقایق تلخی رو باز گو میکنه.

✔️پسر 13 ساله ای  به نام Jojo میخواهد معنای مرد بودن رو بفهمد. اما هیچکس به اندازه پدر سفید پوستش Michael نمی تواند این معنا را انتقال دهد.
مادرسیاه پوستش Leonie  تمام تلاشش را برای فرزنداش میکنه اما هیچوفت نتوانسته آن ها را مهمتر از مواد مخدرش بداند. روح برادر کشته شده اش گاهی باعث تسکین و گاهی فرشته عذاب اوست.

✔️زمانی که پدر بچه هاش از زندان آزاد میشه Leonie به سمت شهر می سی سی پی رانندگی می کند تا همسرش را پس از آزادی از زندان سوار کنه. اما وقتی وارد آن شهر می شود روح یک پسر بچه 13 ساله دیگه شروع به آزار و گاهی نصیحت Jojo میکنه. روحی که شبیه به پدرش است.  این روح چیز های بسیاری رو راجع به پدران، فرزندان، خشونت و عشق به Jojoفرا می دهد.

☑️رمانی عجیب و بسیار خواندنی از وضعیت آشفته یک خانواده، از شخصیت هایی که با همدلی جالبی ترسیم شده اند

این کتاب توصیه شده برای شماست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.