گردشگری

بازدید از مکان‌های دیدنی ریمینی ایتالیا

ریمینی یکی از شهر های زیبای ایتالیا است که در شمال شرقی این کشور و در ناحیه امیلیا رومانیا واقع شده است. سرشماری هایی که در سال های اخیر صورت گرفته حاکی از این است که ریمینی جمعیتی در حدود 143 هزار نفر دارد. ریمینی یکی از معروف ترین شهر های ساحلی اروپا است که عده زیادی به آن لقب میامی اروپا را داده اند. در این شهر می توانید با تعداد زیادی دیسکو، رستوران های ساحلی و کازینو آشنا شوید. اگر دوست دارید در مورد جاذبه های گردشگری این شهر اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

ریمینی

جاذبه های گردشگری ریمینی

ایتالیای مینیاتوری

یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر که در دنیا مشهور می باشد، ایتالیای مینیاتوری نام دارد. ایتالیای مینیاتوری در واقع یک پارک مینیاتوری است که در آن مهم ترین ساختمان های ایتالیا و تمام اروپا در مقیاس های بسیاری کوچک ساخته شده اند. در این پارک بیش از 237 ساختمان وجود دارد که هر کدام از آنها به دقت و با رعایت تمام جزئیات ساخته شده اند. شما می توانید با این پارک زیبا در وسیبا، یکی از بخش های شمالی شهر آشنا شوید. البته دقت کنید که این پارک در روز های تعطیل بسته است.

فیابیلاندیا

فیابیلاندیا یکی از مهم ترین شهربازی های ایتالیا است که در طول سال میزبان بیش از 500 هزار نفر می باشد. در این پارک می توانید با انواع وسایل بازی و سرگرمی آشنا شوید. جالب است بدانید که یکی از طولانی ترین ترن های هوایی اروپا در این شهربازی قرار دارد. شهربازی فیابیلاندیا در خود ایتالیا نیز بسیار محبوب می باشد به طوری که از شهر های مختلف این کشور برای بازدید از آن به ریمینی سر می زنند. همچنین فیابیلاندیا تنها شهربازی اروپا است که دارای قسمت آبی نیز می باشد.

معبد مالاتسا

ریمینی

در این شهر جاذبه های تاریخی زیادی وجود ندارد. یکی از معدود ترین ساختمان های باستانی این شهر معبد مالاتسا نام دارد که در واقع یک کلیسای جامع کامل نشده می باشد. ساخت این کلیسا برای اولین بار در سال 1440 آغاز شود و در طول زمان بنا به دلایل مختلفی تکمیل نشد. همین موضوع باعث شد تا تقریبا 100 سال بعد در سال 1542، این کلیسا به عنوان یک معبد شناخته شود. سبک این ساختمان کاملا بیزانسی می باشد که همین موضوع باعث جذابیت این بنا می شود چرا که کمتر معبدی وجود دارد که در سبک بیزانس ساخته شده باشد.

پل آگوستوس

یکی دیگر از جاذبه های تاریخی این شهر که بازدید از آن را حتما باید در لیست خود قرار دهید، پل آگوستوس نام دارد. پل آگوستوس یکی از معروف ترین پل های رومی است که قبل از میلاد ساخته شده است. رومی ها اولین کسانی بودند که برای ساخت پل، از طاق استفاده کردند. در حال حاضر پل آگوستوس 5 قوس دارد که ارتفاع آنها 5 متر می باشد. ساخت این پل در زمان سلطنت امپراتور آگوستوس شروع شد اما تکمیل آن در زمان امپراتور تایبریوس، 20 سال قبل از میلاد مسیح صورت گرفت. جالب است بدانید که این پل در سال 1998 در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

منبع: www.zigil.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.