پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

جاذبه‌های گردشگری آستین تگزاس را بهتر بشناسید

0

آستین یکی از مهم ترین شهر های جنوبی آمریکا است که در ایالت معروف تگزاس واقع شده است. این شهر با جمعیتی 700 هزار نفری، مرکز و پرجمعیت ترین شهر تگزاس نیز محسوب می شود. مهم ترین ساختمان های ایالتی تگزاس مانند مجلس عوام و سنا هر دو در این شهر قرار دارند. هر ساله افراد زیادی از این شهر دیدن می کنند چرا که آستین به عنوان پایتخت موسیقی زنده دنیا شناخته می شود. همچنین جالب است بدانید بزرگترین پایگاه نظامی ایالات متحده آمریکا در جهان به‌ نام پایگاه فورت هود در ۹۷ کیلومتری شهر آستین قرار دارد. برای آشنایی با مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر ما را همراهی کنید.

آستین

جاذبه های گردشگری آستین

آلامو

یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری که شما باید از آن دیدن کنید آلامو می باشد. این مکان در واقع یک قلعه نظامی قدیمی است که نیرو های آمریکایی در آن با قوای مکزیکی به نبرد پرداختند. نبرد آلامو  ( 26 فوریه تا 6 مارس 1836 ) یک رخداد کلیدی در جریان انقلاب تگزاس بود چرا که در طی این نبرد که منجر به محاصره 13 روزه این قلعه شد، تمام مدافعان تگزاسی کشته شدند و مردم تحت تاثیر این اتفاق، به بیرون آمدند و توانستند قوای مکزیکی را از شهر برانند. در حال حاضر این قلعه به عنوان مزار مدافعان تگزاس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

پارک زیلکر

پارک زیلکر Zilker Metropolitan Park یک منطقه تفریحی در جنوب آستین، تگزاس در فاصله Barton Creek و رودخانه کلرادو است که شامل بیش از 350 هکتار (142 هکتار) زمین دولتی می شود. اسم این منطقه از روی صاحب قبلی این زمین ها که اندرو جکسون زیلکر بوده، برداشته شده است. ایشان تمام این زمین ها را به صورت رایگان برای احداث پارک اهدا کرده اند. این زمین در دهه 1930 در دوران رکود بزرگ به یک پارک تبدیل شد. امروزه این پارک یکی از مهم ترین مکان ها برای برگزاری فستیوال های محلی محسوب می شود.

آستین

کاپیتول ایالت تگزاس

کاپیتول ایالت تگزاس یکی از مهم ترین بنا ها در تگزاس است که به شاخه مقننه تعلق دارد. این ساختمان که توسط الایا در سال 1882 ساخته شده است، یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری آستین محسوب می شود. از آنجا که تگزاس در گذشته بخشی از خاک مکزیک بوده، این ساختمان به سمت مکزیکوسیتی ساخته شده است. یکی از مهم ترین بخش های این بنا تندیسی است که بر روی گنبد این بنا قرار داشته و به نام بانوی آزادی شناخته می شود. تندیس در دست خود ستاره‌ای دارد، که اشاره ایست به اینکه لقب تگزاس «ایالت تک ستاره» است.

دریاچه بانو برد

دریاچه بانو برد که قبلا با نام دریاچه شهر شناخته می شده، یک دریاچه مصنوعی مخزن مانند است که بر روی رودخانه کلورادو احداث شده است. از این دریاچه برای خنک کردن نیروگاه شهر استفاده می شده و به همین دلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. سطح دریاچه 416 هکتار (168 هکتار) است و در حال حاضر به طور عمده برای تفریح و کنترل سیل استفاده می شود. مخزن به افتخار اولین بانوی سابق ایالات متحده آمریکا بانوی برد جانسون نامگذاری شده است.

استخر بارتون

این استخر یکی از مهم ترین جاذبه های تفریحی در آستین است که در طول سال افراد زیادی از آن دیدن می کنند. استخر بارتون در نزدیکی پارک زیکلر قرار دارد و تمام آب آن را نیز رودخانه کلورادو فراهم می کند. این استخر محل برگزاری رقابت های حساس شنای سالانه ایالتی می باشد و علاوه بر آن، فستویال تفنگ آب پاش نیز در سال 2014 در این استخر برگزار شد. برای استفاده از این استخر حتما باید شنا بلد باشید چرا که بارتون بخش کم عمقی ندارد.

منبع: www.zigil.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.