پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

عکس تزیین سالاد کاهو ۱

1

تزیین سالاد در زیبایی سفره شما تاثیر زیادی دارد . هر چه سفره زیباتر باشد و تزیینات بهتری بکار برده شده باشد اشتهای افراد بیشتر می شود و با لذت بیشتری از غذاها میل میکنند . در این مقاله چند مورد عکس تزیین سالاد برایتان تهیه کرده ایم . امیدواریم استفاده کافی را برده باشید.

عکس تزیین سالاد زیبا

در زیر عکس تزیین سالاد های زیبا را برایتان جمع آوری کرده ایم . برای تزیین سالاد کاهو میتوانید از کاهو ، کلم سفید ، کلم قرمز ، کلم بروکلی ، لیمو شیرین ، خیار ، گوجه ، هویج ، لبو پخته و مواد دیگر استفاده کنید .

عکس تزیین سالاد کاهو ۱

این عکس تزیین سالاد ساده است . شما میتوانید یک لایه زیر ان کاهو قرار دهید . همچنین خیارها را ورقه ورقه کنید سپس ابتدا و انتهای ان را به هم نزدیک کنید . به این ترتیب شبیه گلبرگ می شود .به گزارش سایت زیگیل ، سفره ارایی هنری است که تا تمرین نکنید از عهده اش بر نمی ایید . بعد از کمی تمرین میبینید که چقدر ساده و لذت بخش است . در این جا روی ترب برش هایی داده و در اب گذاشته تا کمی باز شود . ( آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس )

عکس تزیین سالاد کاهو ۲  عکس تزیین سالاد کاهو ۱۳ عکس تزیین سالاد کاهو ۱۴

این عکس تزیین سالاد بسیار زیباست . در روی زمین کمی پرتقال بگذارید . بالهای طاووس شامل لبوی پخته و نیمه زیتون سیاه است . روی عکس زوم کنید متوجه می شوید . برای تزیین سالاد شما باید طرح مورد نظر را در ذهن خود تجسم کنید . سپس اجزای تزیینات را مانند مداد رنگی تصور کنید که می خواهید آن را رنگ کنید .

عکس تزیین سالاد کاهو ۱۵ عکس تزیین سالاد کاهو ۱۶ عکس تزیین سالاد کاهو ۱۷ عکس تزیین سالاد کاهو ۱۸ عکس تزیین سالاد کاهو ۱۹  عکس تزیین سالاد کاهو ۲۲ عکس تزیین سالاد کاهو ۲۳

عکس تزیینات سالاد کاهو

عکس تزیین سالاد کاهو ۲۴

اموزش تزیین سالاد

عکس تزیین سالاد کاهو ۲۵

عکس تزیین سالاد

عکس تزیین سالاد کاهو ۲۷  عکس تزیین سالاد کاهو ۲۰۰

عکس تزیین سالاد

عکس تزیین سالاد کاهو ۲۱۱

 

1 Comment
  1. Sogol says

    خیلى زیبا بود*ممنون

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.