پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

پر پشت کردن مژه ها با فقط با 1 ترفند ساده آرایشی

0

شاید شما نیز از آن دسته افرادی هستید که فکر می کنید داشتن مژه هایی پر پشت و زیبا کار بسیار سختی است و نیاز به مهارت خاصی دارد. اما باید بگوییم که سخت در اشتباه می باشید، شما به سادگی با یک ترفند ساده آرایشی می توانید مژه های خود را پرپشت کنید. در این مقاله شما رابا یک ترفند آرایشی جهت پر پشت کردن مژه آشنا خواهیم نمود.

پر پشت کردن مژه ها

پر پشت کردن مژه

همراهان مجله ی اینترنتی زیگیل ؛ شاید شما نیز فکر می‌ کنید کلید داشتن مژه‌ هایی پرپشت و ضخیم ‌تر پیدا کردن یک ریمل عالی است. البته که ممکن است این طور باشد اما شما می‌ توانید همیشه بدون درنظر گرفتن فرمول ریمل‌ یا نوع برس ریمل خود، پرپشتی مژه هایتان را افزایش بدهید یا بهتر بگوییم حالا که این موضوع را فهمیده اید می توانید. در صورتی که شما هم دوست دارید مژه‌ هایی پرپشت ‌تر داشته باشید این روش را امتحان کنید.

پر پشت کردن مژه ها

راهکار پر پشت کردن مژه

خب، می‌ خواهید بدانید چطور می‌ توانید بدون آن که نوع ریمل برای شما مهم باشد، مژه‌ هایی پرپشت تر داشته باشید؟ راز آن، کانسیلر شما است. بله، همان محصولی که برای پوشاندن جوش یا حلقه‌ های سیاه زیر چشمان‌ خود استفاده می‌ کنید می‌ تواند بهترین مکمل ریمل موجود در بازار باشد.

همراهان مجله ی اینترنتی زیگیل ؛ دقت داشته باشیددر حالی که این نکته حائز اهمیت است که کانسیلر شما مصرف غیر دارویی داشته باشد (مسلما دوست ندارید ترکیبات مبارزه کننده با جوش اطراف کاسه‌ی چشم‌ های شما باشد!)، هر مدل کانسیلر با هر فرمولی کاربردی می باشد. هرچند هر چه کانسیلرت شما پوششی ضخیم ‌تر داشته باشد، مات‌ تر و با قابلیت پوشانندگی بیشتر باشد، چشم گیرترین تأثیر را دارد.

پر پشت کردن مژه ها

از یک قلم موی تمیز برق لب برای مصرف کانسیلر روی مژه‌ ها استفاده نمایید (آن‌ ها به اندازه‌ی کافی کوچک می باشند تا مژه‌ های ریز گوشه‌ ی پلک را نیز پوشش بدهند ). پیش از آن که از ریمل استفاده کنید، به آرامی قلم مو حاوی پودر را به مژه‌ ها بزنید تا پودر به خوبی روی مژه‌ ها بنشیند اکنون مژه های پر پشت خود را تکان دهید!

 

منبع : https://www.zigil.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.