پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

طرز استفاده از بیبی چک به طور صحیح

0

طرز استفاده از بیبی چک اصول و قواعد خاص خود را دارد که باید به آن توجه کنید . سعی کنید حداقل یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی این تست را انجام دهید تا اطلاعات صحیح تری در اختیارتان قرار دهد .

در گذشته گاهی زنان سه چهار ماهه  باردار بودند، اما هنوز متوجه نمی شدند که حامله اند . اما خوشبختانه در زمان حال علم انقدر پیشرفت کرده که حتی گاهی بعد از یک هفته متوجه می شوید باردار هستید . یکی از راههای تست بارداری بیبی چک است .

طرز استفاده از بیبی چک

بی بی چک وسیله ای است که با کمک ان و نمونه ادرار متوجه می شوید که باردار هستید یا نه ؟ همچنین تشخیص اعتیاد نیز با بیبی چک امکان پذیر است .

طرز استفاده از بیبی چک برای بارداری به طور صحیح اینگونه است که ابتدا باید در ظرفی پلاستیکی کمی از ادرار خود را جمع آوری کنید. سپس نوار را تا نشانه ای که روی ان است داخل ادرار کنید . باید پنج ثانیه منتظر بمانید و سپس نوار را در بیاورید . اکنون این نوار را در جایی خشک حدود ۵ دقیقه بگذارید و کاری به ان نداشته باشید . بعد از پنج دقیقه به سراغ آن بروید .

دو خط روی بی بی چک وجود دارد . خط بالایی خط استاندارد است و خط پایینی مربوط به جواب آزمایش شماست .  خط بالا اگر رنگی شد و خط پایینی رنگی نشد یعنی جواب آزمایش شما منفی است و متاسفانه یا خوشبختانه شما باردار نیستید . به گزارش سایت زیگیل ، اما اگر خط پایینی هم رنگی شد چه کمرنگ و چه پررنگ یعنی شما متاسفانه یا خوشبختانه باردار هستید . به همین راحتی .

اگر دو خط رنگی شد به پزشک مراجعه کنید تا ازمایشات لازم  را برای اطمینان انجام بدهد و مراقبتهای لازم تا زمان زایمان را به شما یاداوری کند . ( درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه )

یادتان باشد جواب منفی پایان کار نیست . مجددا هفته بعد این کار را انجام دهید . اگر هم نشد مشکلی ندارد . این نکته را بدانید که برای باردار شدن باید صبور باشید . این امر مربوط به همه زوجهای جوانی است که قصد بارداری دارند . بارداری هدیه ای از جانب خداست که اراده و خواست او در آن دخیل است . ( استفاده از بیبی چک )

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.