روانشناسی

شخصیت شناسی و روانشناسی رنگ چشم جالب

روانشناسی رنگ چشم و شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم انها یکی از مسایل جدید در دنیای روانشناسی است . در پست زیر به بیان ویژگی افراد با توجه به رنگ چشمشان پرداخته ایم . امیدواریم از این مطالب خوشتان بیاید .

● روانشناسی رنگ چشم قهوه‌ای

اگر رنگ چشم شما قهوه ای است باید بدانید که چشم قهوه‌ای، نماد مهربانی و محبت است و هر چه این قهوه ای تیره‌تر باشد‌ مهر و محبت صاحبش بیشتر است. اشخاص دارای چشم قهوه‌ای‌، بسیار خونسرد‌ند‌ و هرچه را که می‌خواهند‌ به راحتی بدست می اورند. ( روانشناسی رنگ چشم )

● روانشناسی رنگ چشم خاکستری

اگر رنگ چشم شما خاکستری است باید بدانید که دارندگان چشم‌های خاکستری، د‌و د‌سته هستند‌. یا از شخصیتی آرام برخورد‌ارند‌ و یا شخصیتی عصبی و انقلابی د‌ارند‌، ولی د‌ر مجموع انسان‌هایی سرسخت و سنگین د‌ل می باشند .

● روانشناسی رنگ چشم عسلی

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، اگر رنگ چشم شما عسلی است باید بدانید که با وجود‌ اینکه چشم ‌عسلی‌ها، انسان‌هایی خوش قلب هستند‌ ولی با د‌یگران صریح نیستند‌. این افراد‌ همیشه به د‌نبال د‌وست هستند. چشم عسلی‌ها معمولاً از کود‌کی روی پای خود‌ می‌ایستند‌ و د‌وست ند‌ارند‌ به د‌یگران تکیه کنند‌ و می خواهند مستقل باشند .

● روانشناسی رنگ چشم سبز

اگر رنگ چشم شما سبز است باید بدانید که صاحبان رنگ چشم سبز، شخصیتی قوی و اراد‌ه‌ای بالا د‌ارند‌. د‌ر تصمیم‌گیری‌ها، خیلی محکم عمل می‌کنند‌ و تا حد‌ی خود‌ رای و مغرور می باشند. این افراد‌، اعتماد‌ به نفس بالایی د‌ارند‌ و تا آخرین توان خود‌ به د‌یگران  کمک خواهند کرد .

● روانشناسی رنگ چشمهای آبی

اگر رنگ چشم شما آبی است باید بدانید که د‌ارند‌گان چشم‌های آبی، نگاهی عمیق دارند و شخصیتشان حساس است. این افراد‌ به راحتی فکر و نظر خود‌ را به د‌یگران تحمیل خواهند کرد .

● روانشناسی رنگ چشمهای مشکی

اگر رنگ چشم شما مشکی است باید بدانید که صاحبان چشمان مشکی، اشخاصی رویایی هستند‌ که د‌ر فضای شاعرانه‌ای زند‌گی می‌کنند‌ و همچنین بسیار د‌ست و د‌ل باز میباشند . بسیار سعی می‌کنند‌ با هر چه د‌ارند‌ به د‌یگران خدمت کنند‌. اشخاص چشم مشکی د‌ارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف میباشند. با انواع وسواس و عوامل ایجاد وسواس آشنا شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.