سینما و تئاترفرهنگ و هنر

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران خبری است که به تازگی در دنیای مجازی پخش شده است . مسابقه استیج یکی از مسابقات استعداد یابی در ماهواره بود که زمستان پارسال ذهن خیلی ها را درگیر خود کرد . مهدی بوستانی ( خواننده شیرازی) یکی از شرکت کننده های مسابقه استیج در ماهواره بود که تا مرحله نیمه نهایی رفت . ولی خب به فینتال نرسید . همه شرکت کنندگان از سرتاسر جهان بعد از اتمام مسابقه به کشورشان امدند . مهدی بوستانی نیز به کشورش بازگشت . اما شایعاتی در باره او به گوش خیلی ها رسید و واکنش هایی نیز به دنبال خود داشت . اکنون بخشی از مصاحبه مهدی بوستانی را برایتان گرداوری کرده ایم :

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج ( مصاحبه )

مهدی بوستانی بیان کرد که مدتی است به ایران امده و قصد دارد در ایران بماند و شاید بزودی سفری به خارج از ایران داشته باشد . اما این فقط یک سفر است و باز هم برای انجام فعالیت هنری و فرهنگی خود به ایران بر میگردد . او میگوید حتما به دنبال مجوز برای ایران خواهد رفت و تمامی آثارش را با همکاری هنرمندان داخلی تولید و منتشر خواهدکرد. ( بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران ) .او می گوید من با اعضای گروه عجم دوست بودم و در دو قطعه به عنوان خواننده مهمان با آنها همکاری کردم. این همکاری بازخوردهای خوبی داشت .

مهدی بوستانی بیان کرد که اکنون با هیچ مدیر برنامه یا تهیه کننده ای قراردادی ندارد و فقط تاکنون با چند نفر بحث و مذاکره کرده است . به گزارش سایت زیگیل ، مهدی بوستانی میگوید کارهای پاپ-سنتی و فیوژن را دنبال خواهم کرد. همچنین توانایی اجرای موسیقی محلی را دارم و تا کنون یکی دو قطعه‌ای که با این حال و هوا بازخوانی و اجرا کرده‌ام با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است. سبک های محلی جزو اهداف کاری او در اینده خواهد بود . ( بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران )

من در مسابقه استیج کاری را نخواندم که خلاف موازین و فرهنگ ایرانی باشد .  درست است که گرفتن مجوز در ایران سخت است ولی من دوست دارم برای ایرانیان کار کنم و مخاطبم ایرانیان باشند. البته من مخاطبانی از کشورهای دیگر هم دارم اما تمرکزم ایران است .

هدف من اجرای کنسرت های مختلف با مجوز در ایران است . من فکر میکردم در مسابقه استیج به مرحله نهایی خواهم رسید . اما خدا میداند چه کسانی پشت پرده بودند که مانع رسیدن من به هدفم شدند . شاید دعوای دو داور در حذف من تاثیر داشته باشد . من منتظر کارهای خوب در کشورم ایران هستم . ( درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.