پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج

0

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران خبری است که به تازگی در دنیای مجازی پخش شده است . مسابقه استیج یکی از مسابقات استعداد یابی در ماهواره بود که زمستان پارسال ذهن خیلی ها را درگیر خود کرد . مهدی بوستانی ( خواننده شیرازی) یکی از شرکت کننده های مسابقه استیج در ماهواره بود که تا مرحله نیمه نهایی رفت . ولی خب به فینتال نرسید . همه شرکت کنندگان از سرتاسر جهان بعد از اتمام مسابقه به کشورشان امدند . مهدی بوستانی نیز به کشورش بازگشت . اما شایعاتی در باره او به گوش خیلی ها رسید و واکنش هایی نیز به دنبال خود داشت . اکنون بخشی از مصاحبه مهدی بوستانی را برایتان گرداوری کرده ایم :

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج ( مصاحبه )

مهدی بوستانی بیان کرد که مدتی است به ایران امده و قصد دارد در ایران بماند و شاید بزودی سفری به خارج از ایران داشته باشد . اما این فقط یک سفر است و باز هم برای انجام فعالیت هنری و فرهنگی خود به ایران بر میگردد . او میگوید حتما به دنبال مجوز برای ایران خواهد رفت و تمامی آثارش را با همکاری هنرمندان داخلی تولید و منتشر خواهدکرد. ( بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران ) .او می گوید من با اعضای گروه عجم دوست بودم و در دو قطعه به عنوان خواننده مهمان با آنها همکاری کردم. این همکاری بازخوردهای خوبی داشت .

مهدی بوستانی بیان کرد که اکنون با هیچ مدیر برنامه یا تهیه کننده ای قراردادی ندارد و فقط تاکنون با چند نفر بحث و مذاکره کرده است . به گزارش سایت زیگیل ، مهدی بوستانی میگوید کارهای پاپ-سنتی و فیوژن را دنبال خواهم کرد. همچنین توانایی اجرای موسیقی محلی را دارم و تا کنون یکی دو قطعه‌ای که با این حال و هوا بازخوانی و اجرا کرده‌ام با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است. سبک های محلی جزو اهداف کاری او در اینده خواهد بود . ( بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران )

من در مسابقه استیج کاری را نخواندم که خلاف موازین و فرهنگ ایرانی باشد .  درست است که گرفتن مجوز در ایران سخت است ولی من دوست دارم برای ایرانیان کار کنم و مخاطبم ایرانیان باشند. البته من مخاطبانی از کشورهای دیگر هم دارم اما تمرکزم ایران است .

هدف من اجرای کنسرت های مختلف با مجوز در ایران است . من فکر میکردم در مسابقه استیج به مرحله نهایی خواهم رسید . اما خدا میداند چه کسانی پشت پرده بودند که مانع رسیدن من به هدفم شدند . شاید دعوای دو داور در حذف من تاثیر داشته باشد . من منتظر کارهای خوب در کشورم ایران هستم . ( درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه )

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.