پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

دخالت بیجا زندگی خانوادگی شما را تباه میکند

0

انسان بطور ذاتی خواستار استقلال و آزادی عمل است و این روحیه در مردها قوت بیشتری دارد. نظارت بر کار همسر موضوع بسیار دقیقی است که کمتر خانمی می تواند از عوارض جانبی آن درامان بماند و کارش را به آن گونه که تصور می کند به سامان برساند حمایت و راهنمایی همسرتان با دخالت کردن تفاوت بسیار دارد.توجه کنید که اگر مرد خانه با هر نیتی قصد دخالت بیجا در امور شما را داشته باشد باعث ناراحتی شما می شود پس مردها که ارتباط گسترده تری با بیرون از خانه دارند محق هستند از دخالت بیجا شما ناراحت شوند.

دخالت بیجا

دخالت بیجا و تاثیر آن بر همسرتان

اگر خدای نکرده شما در شمار افرادی هستید که معتقد به مراقبت از شوهرتان به صورت پنهانی هستند بدانید راه هایی وجود دارد که عمل به آنها فکر و روح شوهرتان را فلج کرده و متأسفانه او را به خاک سیاه خواهد نشاند و از کار بیکارش خواهد نمود و از راه سعادت باز خواهد داشت. آنگاه است که از تحمل عواقب ناگوار رفتارتان چاره ای ندارید:

اگر با فردی که همکار شوهرتان است کاملا بی ادبانه رفتار کنید و این طور وانمود کنید که اصلاً به شما مربوط نیست که او فردی متشخص است و رفتار و گفتارش در محل کار با همکارانش مبتنی برادب و نزاکت است و فرضتان بر این باشد که وی حق ندارد در کارها دلسوزی نشان دهد و کارش را با دقت چنان به پایان برساند که به نفع همکارش، یعنی شوهر شما تمام شود. پس باید این را هم بدانید که کینه توزی کردن با یک همکار خوب شوهرتان از اولین قدمهای تزلزل ایجاد کردن در کار او است و باعث میشود شوهرتان نتواند با آسودگی خیال همکاری داشته باشد که به او اعتماد کند. همکار خوب برای شوهر تان مثل ماشین تحریر نیست که زود بتواند آن را عوض کند و ماشین دیگری به جایش تهیه نماید.

تماس های زیاد تلفنی دردسر ایجاد میکند 

دخالت بیجا

اگر هر روز چند مرتبه به شوهرتان در اداره تلفن کنید. وقایع و تصادفات کوچکی را که در خانه رخ داده برایش بگویید. اگر بچه زمین خورده و پایش خراش برداشته یا ظرف قیمتی میوه خوری شکسته یا پر ستار بچه نیامده و دندانسازی رفتن شما دیر شده است با آه و ناله همه را در تلفن به او گزارش بدهید. از او بازجویی کنید ببینید ناهار را با که می خورد و توی اتاقشی کیست؟ در ضمن فراموش نفرمایید که به او دستور بدهید موقع آمدن به منزل کره و پنیر و شیرینی و میوه و غیره نیز بخرد. از همه مهمتر روز پرداخت حقوقش در اداره حاضر شوید زیرا در صورت عدم حضور شما همکارانش درک نخواهند کرد که ارباب خانه و خانواده کیست! با این کارها چنان اعصاب او را درهم می شکنید و تمرکز فکرش را از بین می برید که هرگز فرصت ترقی و پیشرفت برای وی باقی نخواهد ماند!

خبر چینی و دخالت بیجا 

دخالت بیجا

اگر با همسر یکی از همردیفان همسر خود دشمنی و حسادت را آغاز کنید. انجام این منظور طرق مختلف دارد و در نتیجه شما حیثیت و آبرو و احترام شوهرتان را به مخاطره می اندازید. مثلا شما می توانید از طریق خبرچینی به گوش آن زن برسانید که رئیس اداره درباره شوهرش چه نظر بدی دارد و همچنین شوهر شما نیز آن نظریه را تأیید کرده است. دیری نخواهد گذاشت که اعضای اداره به دسته های موافق و مخالفت تقسیم خواهند شد. اما خواهر جان مطمئن باشید که این وضع دوام نخواهد یافت!دائما در گوش شوهرتان بخوانید که حقوقش کم و کارش زیاد است و خدمت او در نظر رئیس اداره قدر و قیمتی ندارد و کسی به او اهمیت نمی دهد و نوکر بی جیره و مواجب است. دیر یا زود تلقین شما در او اثر می کند و دست و دلش از کار سرد می شود. آن وقت عزیزم فکر نکنید اگر او را از اداره اخراج کنند، شغلی به دست می آورد که با ذوق و سلیقهٔ شما مناسب باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.