ازدواجروانشناسیموفقیت

همسر ایده آل خود را چگونه پیدا کنید؟

وجوه مشترک عشق عبارت است از شرافت، صداقت، خوبی و مهربانی. هر یک از طرفین بایستی این اصول را در مورد دیگری مراعات کند و بخصوص اصل صداقت و صمیمیت را هرگز از خاطر دور نسازد. اگر مردی صرفاً به خاطر پول و ثروت و یا زیبایی ظاهری و یا شغل و موقعیت با زنی ازدواج کرد باید یقین داشته باشد که از اصول صداقت و عشق واقعی تخطی جسته است. چنین وصلتی هرگز فرجامی خوش و فرخنده نخواهد داشت.در این مطلب از مجله زیگیل با ما همراه باشید تا از نحوه جستن همسر ایده آل برایتان بگوییم.

همسر ایده آل

زنان چگونه همسر ایده آل خود را بیابند؟

خانم ها بدانید که هرچه در ضمیر باطن ضبط کنید در جهان وجودتان به گونه ای خاص ظاهر خواهد شد. پس آن مشخصاتی را که مایلید در یک مرد وجود داشته باشد به ذهن بدهید تا همان را برایتان مهیا سازد با این تکنیک وارد عمل شوید. شب روی کاناپه ای بنشینید و اعصاب و عضلاتتان را آرام نمایید و چشمها را ببندید و پس از این که آمادگی کامل در قبول ایده ها پیدا کردید با ضمیر باطن شروع به صحبت نمایید من مردی را می پسندم که شریف، صدیق، وفادار، مهربان، آرام و نجیب باشد. این صفات و مشخصات مرد دلخواه من است که در ضمیر باطنم رسوخ می کند. در حالی که من درباره این خصوصیات به تفکر مشغول می شوم آنها در من زنده می شوند و در ضمیر باطن من تجسم عینی پیدا می کنند. من اطمینان دارم که قانونی به نام جاذبه وجود دارد و من خواهم توانست به موجب این قانون مردی را به سوی خود جلب کنم. من آنچه را که در ضمیر باطن آن را واقعی تلقی خواهم کرد، به سوی خود خواهم کشاند. من اطمینان دارم که میتوانم در خوشی و سعادت این مرد مشارکت نمایم. او ایده آل های مرا دوست دارد و منهم با او مخالفتی ندارم. او در صدد تغییر من نیست همانطور که  من هم به این فکر نیستم. بین ما عشق و آزادی و احترام متقابل وجود خواهد داشت.

همسر ایده آل

این روش تلقین را چند بار ادامه بدهید تا ذهن شما از آن اشباع شود. آنگاه قادر خواهید گشت مردی را با مشخصاتی که به ضمیر باطن سپرده اید برای زندگی زناشویی انتخاب کنید. هوش باطن شما راهی فرا روی شما خواهد گشود و یک بار دیگر نیروی لایتغیر و غیرقابل مقاومت ضمیر باطن سفارش شما را انجام خواهد داد. در زندگی از عشق و فداکاری و همکاری دریغ نورزید.

مردان چگونه همسر ایده آل خود را بیابند؟

همسر ایده آل

هر جوانی برای انتخاب زنی که بتواند همسر ایده آلی برای او گردد می تواند از این روش  استفاده نماید:  من به سوی زنی گرایش دارم که سازگاری کامل با من داشته باشد. توافق من و او توافقی روحی است و من می دانم که قادر خواهم بود به این زن عشق و نور و آرامش و سعادت و شادی ارزانی نمایم. من اطمینان دارم که خواهم توانست برای او زندگی توام با مهر و محبت و خوشبختی و شادکامی فراهم سازم. از هم اکنون می توانم تصور کنم که همسر آینده من دارای این صفات و خصوصیات است: زنی است وفادار و فهمیده و واقع بین و بلندنظر. خوش خلق و مهربان و حلیم و بردبار. ما هردو در صدد یافتن یکدیگر هستیم و در زندگی ما جز حقيقت و صفا و یکدلی وجود نخواهد داشت. حالا من آماده زندگی با چنین زنی هستم. در همان حالی که خصال و صفات حمیده ای برای شریک زندگی آینده خود در ذهن ترسیم می کنید آنها را به ضمیر باطن خویش میسپارید و از آن مشخصات اشباع میسازید. جریانات ضمیر باطن خواستهای شما را په مرحله اجرا در خواهد آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.