پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

تب کردن و بهترین روش درمان آن چگونه است؟

0

بزرگترین اقدام در درمان کلیه تبها پرهیز در غذاست. با خودداری از خوردن هرگونه غذایی فعالیت پاکسازی طبیعی به کار میافتد و تسریع می شود و در کوتاهترین مدت سود دایمی عاید بیمار میکند.در این مطلب از مجله زیگیل برایتان از درمان تب کردن می گوییم.

غذا خوردن به هنگام تب کردن

 

تب کردن

 

طب رسمی معمولی این موضوع اساسی را نمیخواهد قبول کند که بهترین روش در درمان تب کردن پرهیز غذایی است، بعلاوه با تجویز داروهای مختلف و ادامه تغذیه (به منظور حفظ نیروی بیمار) هرچه بتوانند به او غذا می دهند

 

و نتیجه این می شود که درمان تب از طریق پزشکی هیچگاه قرین موفقیت نخواهد شد. در حقیقت می توان گفت که بیشتر عوارض ناشی از تبها نتیجه دادن غذا به تب داران است تا علت دیگر.

 

چرا که دستگاه گوارشی بیماران تب دار خواهان غذا نیست. تنها چیزی که در این موقع بیمار بدان نیاز و تمایل ندارد خوردن غذاست

 

زیرا با خوردن غذا مواد سمی بیشتری بر روی مواد زاید جمع شده در بدن که باید محترق گردند اضافه میشود. نتیجه این می شود که حرارت بیمار به بالا رفتن ادامه می دهد و یا از پایین آمدن سرباز میزند و اختلال دیگری پایه گذاری میگردد.

 

مهم ترین نکته در تب کردن و درمان آن چیست؟

 

تب کردن

 

گفتیم تنها چیزی که بیمار تب دار بدان مایل نیست خوردن غذاست و این بی میلی به غذا در دوران تب مفتاح طبیعی روش درمان مورد نیاز را به دست ما می دهد.

 

غریزه بیمار نیز به او میگوید تا از خوردن غذا خودداری کند وامساك از خوردن کلید کلیه تدابیر و وسایلی است که برای درمان مورد نیاز است.

 

بگذاریم بیمار همانطور که غریزه اش حکم می کند خود را از خوردن غذا برکنار نگاه دارد تا بدین ترتیب تب زودتر قطع شود و سلامت به او بازگردد.

 

مطمئناً اگر ما هر چیز را از راه صحیحش بنگریم ساده و آسان به نظر خواهد آمد. جالب ترین موضوع آن است که درمان به وسیله امساک در غذا اغلب اوقات به وسیله پزشکان درباره معالجه تب تیفوئید به کار برده می شود

 

و نتیجه خوبی نیز از آن عاید میگردد.با این حال نمی توانند متوجه شوند که همین رویه را برای سایر تب ها نیز به کار برند و نتایج درخشانی بگیرند

 

(علت آنکه در تیفوئید بیمار را در امساک نگاه می دارند آن است که ثابت شده است هرگونه غذایی باعث تشدید بیماری رودهها، که در نتیجه این بیماری زخمهایی در آن ایجاد شده میگردد).

 

اگر بیمار مبتلا به تیفوئید بتواند مدت دو الی سه هفته در امساک بماند بدون مصرف هیچ چیزی می تواند به نتیجه مطلوب برسد.

 

چرا در به کار بردن این روش برای سایر تبها تردید به خرج دهیم؟

 

تب کردن

 

پزشکان نمی توانند درک کنند که همه تبها معلول یا علت اند و درمان آنها نیز باید شبیه یکدیگر باشد تا بتوان بهترین نتیجه مطلوب را به دست آورد.

 

پزشکان برای هر بیماری درمان خاصی را معمول می دارند. در حالی که عارضه تب در کلیه بیماران و بیماریها مشابه است ويك نوع درمان معالجه را آسانتر می کند.

 

شایسته تذکر است که تبها در نوجوانان بیشتر رایج است و آن بدین سبب است که نیروی حیاتی کودکان نسبت به افراد بالغ بمراتب بیشتر است

 

و هنوز وضع سلامت آنها به سبب زندگی خلاف بهداشت دچار دگرگونی نگشته است. اصولا پیدایش هر نوع تبی در کودکان معلول یک چیز است که آن هم بد غذایی است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.