پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

بیماری های آمیزشی و علت ترس افراد از آن

0

بیماری های آمیزشی به سبب وحشت و نفرتی که عموم مردم به طور کلی نسبت به آنها دارند موضوعی است که سالیان سال گفت و گو و مطالعاتی را داشته است.در این مطلب از مجله زیگیل برایتان از بیماری های آمیزشی می گوییم.

علت ترس مردم از گذشته درباره بیماری های آمیزشی چیست؟

 

بیماری های آمیزشی

 

آنچه لازم است در اینجا تذکر داده شود و مورد توجه قرار گیرد این است که علت این وحشت و نفرت معلول این واقعیت است که درگذشته چنین تصور می کردند

 

بیماری های آمیزشی انواع گوناگون عوارض و عواقب خطرناک جسمی و روانی را در اواخر عمر به شخص وارد میسازند. عوارض و عواقبی که با وجود تلاش وافر پزشکان در اغلب موارد در شخصی مبتلا باقی می ماند.

 

آیا بیماری های آمیزشی هیچ درمانی ندارد؟

 

بیماری های آمیزشی

 

اگر مردم میدانستند که بیماری سیفیلیس و نظایر آن کاملا قابل معالجه است (به شرط آنکه از راه طبیعی درمان شود) و هیچ گونه عوارضی که بعدها سلامت بیمار را مختل سازد برجای نمیگذارد

 

آنگاه می توانستیم مطمئن شویم که همهٔ وحشتها و نفرتهای مردم بکلی از میان میرود. البته نباید انکار کرد که اگر این وحشت و تنفر از بین برود منجر به ازدیاد و ترویج اعمال جنسی بیشتری خواهد گردید.

 

لیکن این موضوع مورد بحث درمان کنندگان طبیعی نیست و فقط این امر برای آنها کافی است که مردم به طور قطع بدانند سیفیلیس با توسل به تدابیر طبیعی کاملا معالجه میشود

آیا درمان پزشکی در ارتباط با بیماری های آمیزشی موفق بوده؟

 

ما بسیاری افراد مبتلا به بیماریهای آمیزشی رامی شناسیم که درمان پزشکی از معالجهٔ آنها عاجز مانده و ناگزیر به زندگی محنت بار خود ادامه می دهند.

 

این گونه بیماران باید بدانند که بدبختی آنها بیهوده و نتیجهٔ توسل به درمان پزشکی است. اگر ترس از بیماریهای آمیزشی از بین برود و هرج و مرج جنسی در بین کسانی که نمی توانند خود را از این لحاظ کنترل کنند

 

روی دهد این افراد مقصرند نه آنهایی که میخواهند دنیا را از تازیانه هایی که این بیماری شدیدا بر پیکر جامعه می زند رهایی بخشند.

 

اکنون به کودکان معصوم بیندیشید که ناقص الخلقه و بدبخت از پدران و مادرانی به وجود آمده اند که به بیماری های بیماری های آمیزشی دچار بودند و پزشکی از معالجهٔ آنان عاجز مانده اند.

 

مطمئناً اگر تنها به خاطر آنها هم بتوان این نوع بیماریها را برای همیشه از صفحهٔ روزگار پاك کرد کار مهم ومثبتی صورت گرفته است.

 

به شرطی که برای رسیدن به این هدف از روشهای مخرب و بازدارنده استفاده نشود.

 

درمان پزشکی سفلیس و میزان تاثیر آن

 

بیماری های آمیزشی

 

موقعی که داروی معروف «606» برای درمان بیماری سیفیلیس کشف شده و به بازار آمد همه چنین تصور کردند که درمان مطمئن سیفیلیس پیدا شده است.

 

در صورتی که تزریق این مادهٔ فلزی در بدن بیمار تنها میتوانست علایم بیماری را برای مدتی ناپدید کند. لیکن مقامات پزشکی امروزه حتی از کارایی سطحی داروی 606

 

یا دیگر فراورده های ارسنیکی و سایر داروهای فلزی کشف شده اطمینان ندارند و عوارض وحشتناک این بیماری هنوز بر جای مانده مشهود است.

 

کلیهٔ مساعی مقامات پزشکی دربارهٔ بیماری سیفیلیس این است که تظاهرات گوناگون این بیماری را محوکنند و خون بیمار در آزمایش واسرمن نتیجهٔ منفی نشان دهد وپاک تشخیص داده شود.

 

لیکن این امر دلیل بر آن نیست که بیمار مبتلا واقعاً معالجه شده است بلکه فقط نشانهٔ آن است که تظاهرات فعالهٔ بیماری در دستگاه های بدن بیمار در نتیجهٔ درمانهای بازدارنده به طور موقت متوقف شده است.

 

سموم بیماری همراه با داروهایی از ترکیبات فلزی که طی چند سال در بدن بیمار جمع و متوقف شده اند موجب بروز عوارض وحشتناک بعدی می گردند

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.