مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

۴ روش برای بزرگ کردن سینه با تغذیه

مجله اینترنتی زیگیل » آشپزی و تغذیه » ۴ روش برای بزرگ کردن سینه با تغذیه

برای بزرگ کردن سینه با تغذیه از تخم رازیانه استفاده کنید. چون مصرف تخم رازیانه می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. تخم رازیانه دارای مقادیر زیادی از فلاونوییدها می باشد که میزان استروژن بدن را زیاد کرده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود.

بزرگ کردن سینه روشهای مختلفی دارد. یکی از اینها ورزش است. راه دیگر مصرف برخی مواد خوراکی یا ماساژ سینه با برخی مواد است. در این پست از مجله اینترنتی زیگیل، ۴ روش برای بزرگ کردن سینه با تغذیه را برایتان گرد آوری کرده ایم .

روش اول برای بزرگ کردن سینه با تغذیه  : تخم رازیانه

برای بزرگ کردن سینه با تغذیه از تخم رازیانه استفاده کنید. چون مصرف تخم رازیانه می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. تخم رازیانه دارای مقادیر زیادی از فلاونوییدها می باشد که میزان استروژن بدن را زیاد کرده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. همچنین مصرف تخم رازیانه سبب افزایش شیر مادران می شود. شما می توانید چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف کرده و مصرف کنید .

روش دوم برای بزرگ کردن سینه با تغذیه : روغن جوانه گندم

برای بزرگ کردن سینه با تغذیه از روغن جوانه گندم استفاده کنید. همچنین میتوانید ان را به سینه های خود ماساژ دهید. این ماساژ به افزایش جریان خون سینه کمک می کند و در نتیجه غذا رسانی و اکسیژن رسانی بهتری برای سوخت و ساز بهتر به سینه خواهد رسید. در نهایت سینه هایتان بزرگ می شود. کافیست چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ده دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ بدهید. این کار را دو تا سه بار در روز و به مدت یک ماه انجام دهید تا تغییر سایز سینه تان را ملاحظه کنید .

۶ ورزش برای بزرگ کردن سینه با عکس

روش سوم برای بزرگ کردن سینه با تغذیه : مصرف ویتامین E

به گزارش مجله زیگیل ، مصرف ویتامین E در افزایش سایز سینه تاثیر زیادی دارد . میتوانید از خوراکی هایی مانند  تخمه آفتابگردان، گوجه فرنگی، پودر فلفل، بادام، کیوی، اسفناج پخته، زردآلو خشک شده و ریحان خشک شده استفاده کنید. همچنین میتوانید قرص ویتامین E مصرف کنید. البته در مصرف قرص زیاده روی نکنید .

روش چهارم برای بزرگ کردن سینه با تغذیه: شنبلیله

فیتواستروژن موجود در شنبیله موجب تحریک هورمونهای رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود و سایز سینه هایتان را افزایش میدهد. همچنین مصرف شنبیله در افزایش شیر مادران تاثیر زیادی می گذارد. یک پیشنهاد برای مصرف شنبیله اینست که یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا به شکل خمیر شود. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. همچنین میتوانید از جوانه شنبیله به صورت خوراکی مصرف کنید .


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

شیوه تغذیه کودکان سرطانی

پارلمان عراق به لایحه “مقابله به مثل” با شهروندان آمریکایی‌ رای داد

آغاز فضای انتخاباتی ایران!

محدودیت‌های سرقفلی برای اصناف

پربازدید های آشپزی و تغذیه , اخبار روز , سلامت

نظرات شما