مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

خواص شگفت انگیز چای سبز برای سلامتی

مجله اینترنتی زیگیل » آشپزی و تغذیه » خواص شگفت انگیز چای سبز برای سلامتی

چای سبز وظیفه کاهش قند خون ، کاهش چربی ، کاهش تری گلیسیرید ، کاهش وزن ، کاهش افسردگی ، درمان آکنه ، درمان بیماریهای قلبی را بر عهده دارد . پیشنهاد میکنیم جهت پیشگیری از سرگیجه هنگام بلندشدن و ایستادن در افراد مسن از چای سبز استفاده کنید .

خواص شگفت انگیز چای سبز برای سلامتی بی نظیر است به طوری که شاید بتوان گفت بعد از اب بهترین نوشیدنی چای سبز است . چای سبز دارای خاصیت انتی اکسیدان است که از سرطان جلوگیری میکند .

خواص شگفت انگیز چای سبز

متاسفانه تعداد کمی از افراد از چای سبز استفاده میکنند . چون اکثر انها خواص واقعی چای سبز را نمیدانند . یکی از مهمترین خواص چای سبز کاهش وزن است . طبق بررسی های بدست امده چای سیاه و هم چای سبز دارای رنگدانه‌هایی هستند که اثر کاهش ابتلا به سرطانهای مختلف در آنها دیده شده است.

اگر یک چای با غلظت مناسبی دم بکشد ، نیمی‌ از کافئین یک فنجان قهوه را داراست. مصرف چای سبز به مرور زمان افسردگی را کاهش میدهد و اضطراب و استرس را کنترل میکند . همچنین چای سبز یبماری پارکینسون را درمان میکند. چای سبز برای پیشگیری از سرطان مثانه، تخمدان، مری و پانکراس (لوزالمعده) بسیار مفید است .

چای سبز وظیفه کاهش قند خون ، کاهش چربی ، کاهش تری گلیسیرید ، کاهش وزن ، کاهش افسردگی ، درمان آکنه ، درمان بیماریهای قلبی را بر عهده دارد . پیشنهاد میکنیم جهت  پیشگیری از سرگیجه هنگام بلندشدن و ایستادن در افراد مسن از چای سبز استفاده کنید .

همچنین کاهش خطر و یا بتعویق انداختن ظهور بیماری پارکینسون از وظایف چای سبز است . بهبود فشارخون پایین بعد از غذاخوردن در افراد مسن ، کاهش سطح بالای چربی خون از قبیل کلسترول و تریگلیسیرید و کاهش رشد غیرطبیعی سلول های غیرطبیعی در گردنه رحم که در اثر ویروس پاپیلومای انسانی رخ می دهد از دیگر ویژگیهای این چای معجزه گر میباشد .

چای سبز نسبت به چای اولانگ و چای سیاه کمتر تحت تاثیر فرآیند قرار گرفته و ترکیبات موجود در آن پایدار باقی مانده است. یکی از مهمترین خواص چای سبز اینست که چای سبز به عنوان یک ترکیب ضدسرطان و آنتی اکسیدان شناخته شده است. جالب است بدانید که بسیاری از خواص چای سبز مربوط به ماده ای به نام کاتچین است .

کاتچین ماده ای است که  فعالیت آنتی اکسیدانی آن بسیار بالا بوده و نسبت به آنتی اکسیدان‌های معروفی چون ویتامینهای C و E بسیار قویتر است .مصرف چای سبز سبب کاهش بیماری‌های قلبی، سکته، سرطان، مشکلات دهانی دندانی، و استئوپرز خواهد شد .


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

استقرار ۴ اکیپ نقشه برداری جهت ارزیابی تغییرات سازه‌های مجاور پلاسکو

دیدار همسر سفیر روسیه ایران با ترکیه

پایان نشست آستانه با توافق درباره مکانیسم نظارت بر آتش‌بس سوریه

درمان بیماری ها فقط و فقط با گیاهان طبیعی

پربازدید های آشپزی و تغذیه , اخبار روز , سلامت

نظرات شما