پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

زعفران و کاهش وزن بدلیل آرامش اعصاب

0

لاغری و کاهش وزن دغدغه بسیاری از افراد مخصوصا خانم هاست. لاغری باعث افزایش اعتماد به نفس می شود و به قول خانم ها میتوانید با لاغری هر لباسی که خواستید بپوشید. اگر میخواهید لاغری تان ثابت باشد پیشنهاد میکنیم در کنار ورزش و رژیم غذایی زعفران هم بخورید. دلیل این امر آنست که برای مدیریت وزن باید ارامش روانی داشته باشید  و زعفران در ارامش اعصاب و رفع علایم افسردگی بسیار موثر است . طبق امار بدست امده  مصرف عصاره زعفران منجر به کاهش وزن از ۱ تا ۳ کیلو میشود.( زعفران و کاهش وزن )

زعفران و کاهش وزن , کاهش وزن آسان , کاهش وزن سریع , خواص زعفران , فواید زعفران , آرامش اعصاب

 زعفران و کاهش وزن بخاطر خاصیت آرامبخشی

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، یکی از علل اصلی کاهش وزن ، افزایش سروتونین یکی از هورمون های جنسی در بدن است که با تاثیر مستقیم بر روی احساسات و القاء حس آرامش منجر به کاهش سایز دور کمر میشود. زعفران خون را رقیق کرده و موجب تقویت حافظه می شود . ( زعفران و کاهش وزن )

مصرف زعفران سبب ارامش شما می شود . این ارامش با کاهش میل به پرخوری در میان وعده های غذایی، القاء حس بی اشتهایی و از بین بردن اشتهای کاذب به از دست دادن وزن و داشتن انرژی و نشاط بیشتر کمک زیادی می کند .

به گزارش بخش تغذیه مجله زیگیل ، نداشتن عوارض جانبی و رسیدن به وزن دلخواه از ویژگیهای عصاره زعفران است . همچنین عصاره نسبت به مکمل های رژیمی موجود بازار ارزان تر است .

از مهمترین خواص زعفران اینست که زعفران دارای منگنز، ویتامین C، آهن ، پتاسیم و ویتامین B6  می باشد. منگنز موجب تنظیم قند خون می شود و همچنین سوخت ساز بدن و جذب کلسیم را بهبود می بخشد.( زعفران و کاهش وزن )

مصرف زعفران به تقویت هورمون های جنسی کمک میکند. ویتامین C  موجود در ان دشمن عفونت در بدن است و آهن تصفیه کننده خون است . همچنین ویتامین B6  موجود در زعفران ، در تشکیل سلول های خونی و آرامش اعصاب موثر هست و همچنین سبب کاهش وزنتان می شود .( زعفران و کاهش وزن )

زعفران و کاهش وزن , کاهش وزن آسان , کاهش وزن سریع , خواص زعفران , فواید زعفران , آرامش اعصاب

*****************

عناوین پیشنهادی :

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک