http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

طرز تهیه کوکوی دو رنگ خوشمزه با عکس

مجله اینترنتی زیگیل » آشپزی و تغذیه » طرز تهیه کوکوی دو رنگ خوشمزه با عکس

در اولین مرحله برای تهیه کوکوی دو رنگ باید سیب زمینی را بپزید و رنده کنید . سپس ان را با ۲ عدد تخم مرغ, نمک و فلفل و زردچوبه و ادویه حسابی ترکیب کنید . برای ترکیب کردن میتوانید از دست شسته تان کمک بگیرید . در ظرف دیگری به سبزی کوکو ۲ تخم مرغ اضافه کنید و با هم مخلوط کنید .

کوکوی دو رنگ یکی از کوکوهای خوشمزه است که شکل زیبایی هم دارد و برای پذیرایی از مهمان به عنوان عصرانه بهترین گزینه است . کوکوی دو رنگ شامل دو کوکوی سیب زمینی و کوکوی سبزی میباشد . شما میتوانید ان را مانند شکل در ظرف طوری بچینید که دو رنگ ان مشخص باشد . اکنون طرز تهیه کوکوی دو رنگ را برایتان شرح میدهیم . سعی کنید حتما آن را در منزل تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید .

مواد لازم و طرز تهیه کوکوی دو رنگ

سیب زمینی پخته و رنده شده……………………. ۵۰۰ گرم

سبزی کوکو………………………………………. ۲۵۰ گرم

تخم مرغ………………………………………….. ۴ عدد

آرد ذرت…………………………………………… ۲ قاشق سوپخوری

گردو و زرشک……………………………………… به دلخواه

نمک و فلفل و ادویه و زردچوبه و روغن…………….. به میزان لازم

طرز تهیه کوکوی دو رنگ خوشمزه و زیبا

در اولین مرحله برای تهیه کوکوی دو رنگ باید سیب زمینی را بپزید و رنده کنید . سپس ان را با  ۲ عدد تخم مرغ, نمک و فلفل و زردچوبه و ادویه حسابی ترکیب کنید . برای ترکیب کردن میتوانید از دست شسته تان کمک بگیرید . در ظرف دیگری به سبزی کوکو ۲ تخم مرغ  اضافه کنید و با هم مخلوط کنید . سپس به انها آرد ذرت, گردو و زرشک و نمک و فلفل  را نیز اضافه کرده و ترکیب کنید .

در این مرحله ماهیتابه را روی حرارت بگذارید و کمی روغن روی ان بریزید . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،  از ماهیتابه نچسب استفاده کنید . ابتدا مایه کوکو سیب زمینی را در ماهیتابه بریزید و اجازه دهید کمی خودش را بگیرد . در این مرحله مایه کوکو سیب زمینی را روی ان اضافه کنید و سپس رویش را صاف کنید.

در ماهیابه را ببندید و اجازه دهید ته کوکوی سیب زمین سرخ شود . سپس ان را برعکس کنید تا کوکو سبزی سرخ شود . برای تهیه این کوکو میتوانید از فر هم استفاده کنید و گاز بالایش را هم روشن کنید . فقط مراقب باشید که کوکویتان نسوزد .

میتوانید در مایه کوکو ها زرشک ، گردو یا حتی گوشت چرخ کرده هم استفاده کنید . این کار کاملا سلیقه ای و بنا به انتخاب شماست .  توجه کنید که اگر ارد ذرت یا ارد گندم در دسترس نبود میتوانید از ‬ آرد سیب زمینی یا آرد گندم  استفاده کنید. همچنین میتوانید به مایه کوکو سیب زمینی کمی شنبلیله خشک یا هر سبزی معطر دیگری اضافه گنید . برای تهیه کوکوی دو رنگ میتوانید از تابه رژیمی استفاده کنید .


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

آموزش کیک سیب کرم دار خوشمزه

طرز تهیه قیمه بادمجان خوشمزه و تصاویر

انواع دمنوش ها و انواع دمکرده های گیاهی

انواع دمنوش ها و انواع دمکرده های گیاهی

طرز تهیه سالاد فتوش یا Fattoush salad

پربازدید های آشپزی و تغذیه

نظرات شما