مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

طرز تهیه کوکوی دو رنگ خوشمزه با عکس

مجله اینترنتی زیگیل » آشپزی و تغذیه » طرز تهیه کوکوی دو رنگ خوشمزه با عکس

در اولین مرحله برای تهیه کوکوی دو رنگ باید سیب زمینی را بپزید و رنده کنید . سپس ان را با ۲ عدد تخم مرغ, نمک و فلفل و زردچوبه و ادویه حسابی ترکیب کنید . برای ترکیب کردن میتوانید از دست شسته تان کمک بگیرید . در ظرف دیگری به سبزی کوکو ۲ تخم مرغ اضافه کنید و با هم مخلوط کنید .

کوکوی دو رنگ یکی از کوکوهای خوشمزه است که شکل زیبایی هم دارد و برای پذیرایی از مهمان به عنوان عصرانه بهترین گزینه است . کوکوی دو رنگ شامل دو کوکوی سیب زمینی و کوکوی سبزی میباشد . شما میتوانید ان را مانند شکل در ظرف طوری بچینید که دو رنگ ان مشخص باشد . اکنون طرز تهیه کوکوی دو رنگ را برایتان شرح میدهیم . سعی کنید حتما آن را در منزل تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید .

مواد لازم و طرز تهیه کوکوی دو رنگ

سیب زمینی پخته و رنده شده……………………. ۵۰۰ گرم

سبزی کوکو………………………………………. ۲۵۰ گرم

تخم مرغ………………………………………….. ۴ عدد

آرد ذرت…………………………………………… ۲ قاشق سوپخوری

گردو و زرشک……………………………………… به دلخواه

نمک و فلفل و ادویه و زردچوبه و روغن…………….. به میزان لازم

طرز تهیه کوکوی دو رنگ خوشمزه و زیبا

در اولین مرحله برای تهیه کوکوی دو رنگ باید سیب زمینی را بپزید و رنده کنید . سپس ان را با  ۲ عدد تخم مرغ, نمک و فلفل و زردچوبه و ادویه حسابی ترکیب کنید . برای ترکیب کردن میتوانید از دست شسته تان کمک بگیرید . در ظرف دیگری به سبزی کوکو ۲ تخم مرغ  اضافه کنید و با هم مخلوط کنید . سپس به انها آرد ذرت, گردو و زرشک و نمک و فلفل  را نیز اضافه کرده و ترکیب کنید .

در این مرحله ماهیتابه را روی حرارت بگذارید و کمی روغن روی ان بریزید . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،  از ماهیتابه نچسب استفاده کنید . ابتدا مایه کوکو سیب زمینی را در ماهیتابه بریزید و اجازه دهید کمی خودش را بگیرد . در این مرحله مایه کوکو سیب زمینی را روی ان اضافه کنید و سپس رویش را صاف کنید.

در ماهیابه را ببندید و اجازه دهید ته کوکوی سیب زمین سرخ شود . سپس ان را برعکس کنید تا کوکو سبزی سرخ شود . برای تهیه این کوکو میتوانید از فر هم استفاده کنید و گاز بالایش را هم روشن کنید . فقط مراقب باشید که کوکویتان نسوزد .

میتوانید در مایه کوکو ها زرشک ، گردو یا حتی گوشت چرخ کرده هم استفاده کنید . این کار کاملا سلیقه ای و بنا به انتخاب شماست .  توجه کنید که اگر ارد ذرت یا ارد گندم در دسترس نبود میتوانید از ‬ آرد سیب زمینی یا آرد گندم  استفاده کنید. همچنین میتوانید به مایه کوکو سیب زمینی کمی شنبلیله خشک یا هر سبزی معطر دیگری اضافه گنید . برای تهیه کوکوی دو رنگ میتوانید از تابه رژیمی استفاده کنید .


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص سیب و فواید سیب برای سلامت ما

طرز تهیه مربای به خوشرنگ و خوش مزه

طرز تهیه شیرینی گل مینا

طرز تهیه شیرینی گل مینا با تصاویر

طرز تهیه آبگوشت بزباش لذیذ و مواد لازم

طرز تهیه آبگوشت بزباش و مواد لازم

پربازدید های آشپزی و تغذیه

نظرات شما