http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

خواص سیب و فواید سیب برای سلامت ما

مجله اینترنتی زیگیل » آشپزی و تغذیه » خواص سیب و فواید سیب برای سلامت ما

با خوردن سیب انرژی بدنتان هم افزایش پیدا میکند . قند موجود در سیب قند طبیعی است و به شما انرژی مفید میدهد . بر عکس شیرینی که قندش مضررات زیادی دارد . سعی کنید قبل از صبجانه یک عدد سیب میل کنید تا در ان روز انرژی زیادی داشته باشید .

سیب برای سلامتی انسان فواید زیادی دارد . سیب دارای فلاونوئید و پلی‌فنول‌ است که هر دو آنتی اکسیدان قوی هستند و همچنین خاصیت ضد سرطانی دارند .جالب است بدانید که تاثیر آنتی‌اکسیدان ۱۰۰ گرم سیب، برابر است با جذب ۱۵۰۰ میلی‌گرم ویتامین C . مصرف سیب باعث تقویت خون شما می شود . برای جلوگیری از سنگ کلیه سرکه سیب بخورید . هر روز یک عدد سیب بخورید تا کلسترول خونتان کاهش یابد و دچار بیماری های پوستی نشوید.

خواص سیب و فواید سیب

برای درمان چاقی از سیب استفاده کنید . درمان سردرد و التهاب مفصل از خواص سیب است . برای درمان التهاب مثانه مصرف سیب تاثیر گذار است . همچنین برای رفع کم خونی میتوانید از این میوه بهشتی استفاده کنید .

به گزارش محققان برای حل مشکل بیخوابی سیب میل کنید . برای درمان سنگ‌های کیسه صفرا سیب میل کنید .اگر دهانتان بوی بد می دهد سیب بخورید . همچنین برای سفید شدن دندان از این میوه میل کنید .

با خوردن سیب انرژی بدنتان هم افزایش پیدا میکند . قند موجود در سیب قند طبیعی است و به شما انرژی مفید میدهد . بر عکس شیرینی که قندش مضررات زیادی دارد . سعی کنید قبل از صبجانه یک عدد سیب میل کنید تا در ان روز انرژی زیادی داشته باشید . ( خواص سیب )

سیب دارای آهن زیادی است و درمان کننده خوبی برای کم خونی است . آهن موجود در بدن سطح هموگلوبین را افزایش می‌دهد که افزایش هموگلوبین با درمان کم خونی رابطه مستقیم دارد . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،از علایم کم خونی احساس ضعف و خستگی است که با خوردن سیب این ضعف درمان می شود . سیب سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود .

سیب سبب کاهش خطر ابتلا به سرطان می شود . چون سیب دارای فیبر فراوانی است که این فیبر سبب  کاهش  خطر ابتلا به سرطان‌های خاص است. همچنین سیب خطر ابتلا به سرطان ریه و سرطان سینه را نیز کاهش می‌دهد و به طور کلی سیب، میوه‌ای کاملا استثنایی در پیشگیری از انواع سرطان‌ها میباشد . ( خواص سیب و فواید سیب )

پایین آوردن کلسترول با مصرف سیب

کلسترول بالا سبب سکته قلبی و بیماری های خطرناک دیگری می شود . به گزارش آسان طب با خوردن سیب میتوانید این کلسترول را پایین بیاورید.

جالب است بدانید که خوردن دو عدد سیب‌ در هر روز تقریبا به میزان ۱۶ درصد سطح کلسترول را پایین می‌آورد. هیچ چیز به اندازه سیب نمیتواند کلسترول شما را کاهش دهد .راه درمان سوء هاضمه با گیاهان دارویی منزل را بخوانید .

تقویت دستگاه گوارش با مصرف سیب

بسیاری از افراد دچار مشکلات گوارشی می باشند که انها را اذیت میکند .  میتوانید با مصرف روزانه سیب عملکرد دستگاه گوارشتان  را در حد نرمال نگه دارید. سیب دارای فیبر فراوانی است که وظیفه تنظیم حرکات روده در بدن انسان را دارد  و دیر هضمی و یبوست را از بین می‌برد. وقتی با خوردن سیب عملکرد دستگاه گوارش تان تنظیم شود  دل دردهای مزمن و شدید تان هم کاهش می ایبد .


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه مربای هویج خوشرنگ

طرز تهیه مربای هویج خوشرنگ و مواد لازم

مصرف هندوانه باعث طراوت پوست میشود

خانواده ویتامین ب عامل حیات انسان است

درمان افسردگی با داروهای گیاهی

درمان افسردگی با داروهای گیاهی منزل

پربازدید های آشپزی و تغذیه , سلامت

نظرات شما