مطالب مرتبط با روانشناسی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

درمان استرس با داروهای گیاهی در خانه

مجله اینترنتی زیگیل » روانشناسی » درمان استرس با داروهای گیاهی در خانه

برای درمان استرس از سنبل الطیب استفاده کنید. دم کرده سنبل الطیب برای ارامش اعصاب و درمان اضطراب بسیار مناسب است. اسطوخودوس یکی از گیاههای درمان کننده اضطراب است و اعصاب شما را ارام کرده ، اضطراب و استرستان را کاهش میدهد.

درمان استرس با داروهای گیاهی هم امکان پذیر است و لزومی ندارد سریعا به داروهای شیمیایی رو ببرید . استرس بیماری شایعی است که بسیاری از افراد دچار ان هستند و خجالت و ترسی ندارد . فقط باید سعی کنید که میزان ان را کاهش دهید .

سعی کنید مدام ورزش کنید . اهنگ های ارامبخش گوش کنید . کتابهای ارامبخش و مفید برای درمان استرس را مطالعه کنید . مصرف دخانیات و الکل را کم کنید . خواب شما باید به اندازه کافی باشد . در این مقاله برخی از داروهای گیاهی که به درمان استرس کمک میکند را برایتان بیان میکنیم :

درمان استرس با سنبل الطیب

برای درمان استرس از سنبل الطیب استفاده کنید. دم کرده سنبل الطیب برای ارامش اعصاب و درمان اضطراب بسیار مناسب است. همچنین میتوانید از کپسول های اماده ان استفاده کنتد . سنبل الطیب حالت‌های عصبی را کاهش داده و کیفیت خواب شما را بهتر می کند. مصرف این گیاه باعث خواب بهتر شما می شود . البته پس از مصرف ان هرگز خواب الودگی نخواهید داشت .

درمان استرس با بابونه

برای درمان اضطراب و استرس از دمنوش بابونه استفاده کنید. بابونه ارام بخش اعصاب است. همچنین بابونه ضداسپاسم، ضد التهاب، ضدعفونی‌کننده، بادشکن و برطرف‌کننده‌ی جراحات است. برای سلامتی پوست و مو هم میتوانید از بابونه استفاده کنید . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، اگر نگرانید ، دچار استرس و اضطراب شده اید و حالات عصبی دارید از بابونه استفاده کنید .

درمان استرس بازالزالک

زالزالک برای درمان اضطراب و ارامش اعصاب بسیار توصیه شده است . به گزارش اسان طب کپسول‌های این گیاه تپش قلب، حالت‌های عصبی، زودرنجی یا احساسات افراطی را کم کرده و موجب تنظیم ضربان قلب می شود. با خوردن زالزالک هم خوابی اسوده دارید و هم میزان استرس و اضطرابتان کاهش می یابد .

درمان گیاهی استرس با  اسطوخودوس

اسطوخودوس یکی از گیاههای درمان کننده اضطراب است و اعصاب شما را ارام کرده ، اضطراب و استرستان را کاهش میدهد. سعی کنید در روز دو تا سه فنجان دم کرده‌ی اسطوخودوس بنوشید. همچنین از اسطوخودوس برای رفع اختلالات خواب، سردرد و ناراحتی‌های عصبی استفاده بکنید.راه درمان سوء هاضمه با گیاهان دارویی منزل را بخوانید .

دمکرده اسطوخودوس یک مسکن عالیست که سیستم عصبی را آرام کرده و اختلالات خواب را برطرف خواهد کرد. روغن یا افشره‌ی خوراکی اسطوخودوس نیز برای کاهش و درمان استرس و فشارهای روحی توصیه می‌شود. البته استفاده از افشره‌های خوراکی برای زنان باردار، شیرده و کودکان ممنوع است .

درمان گیاهی استرس با بادرنجبویه

گیاه بادرنجبویه خاصیت آنتی اکسیدان دارد و دم کرده‌ی آن اضطراب را درمان میکندو موجب ارامش اعصابتان می شود .  همچنین بادرنجوبویه اختلالات عصبی مانند خوابی، نگرانی و آشفتگی را درمان خواهد کرد .


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

تاثیرات منفی تلفن همراه بر ناباروری

بشقاب رنگی بخت برنده شما برای کاهش وزن و لاغری

۲۰ نشانه اسیدی بودن بدن

عواقب طلاق برای کودکان

نتایج و عواقب طلاق برای کودکان چیست ؟

پربازدید های روانشناسی , سلامت

نظرات شما