http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با روانشناسی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

درمان استرس با داروهای گیاهی در خانه

مجله اینترنتی زیگیل » روانشناسی » درمان استرس با داروهای گیاهی در خانه

برای درمان استرس از سنبل الطیب استفاده کنید. دم کرده سنبل الطیب برای ارامش اعصاب و درمان اضطراب بسیار مناسب است. اسطوخودوس یکی از گیاههای درمان کننده اضطراب است و اعصاب شما را ارام کرده ، اضطراب و استرستان را کاهش میدهد.

درمان استرس با داروهای گیاهی هم امکان پذیر است و لزومی ندارد سریعا به داروهای شیمیایی رو ببرید . استرس بیماری شایعی است که بسیاری از افراد دچار ان هستند و خجالت و ترسی ندارد . فقط باید سعی کنید که میزان ان را کاهش دهید .

سعی کنید مدام ورزش کنید . اهنگ های ارامبخش گوش کنید . کتابهای ارامبخش و مفید برای درمان استرس را مطالعه کنید . مصرف دخانیات و الکل را کم کنید . خواب شما باید به اندازه کافی باشد . در این مقاله برخی از داروهای گیاهی که به درمان استرس کمک میکند را برایتان بیان میکنیم :

درمان استرس با سنبل الطیب

برای درمان استرس از سنبل الطیب استفاده کنید. دم کرده سنبل الطیب برای ارامش اعصاب و درمان اضطراب بسیار مناسب است. همچنین میتوانید از کپسول های اماده ان استفاده کنتد . سنبل الطیب حالت‌های عصبی را کاهش داده و کیفیت خواب شما را بهتر می کند. مصرف این گیاه باعث خواب بهتر شما می شود . البته پس از مصرف ان هرگز خواب الودگی نخواهید داشت .

درمان استرس با بابونه

برای درمان اضطراب و استرس از دمنوش بابونه استفاده کنید. بابونه ارام بخش اعصاب است. همچنین بابونه ضداسپاسم، ضد التهاب، ضدعفونی‌کننده، بادشکن و برطرف‌کننده‌ی جراحات است. برای سلامتی پوست و مو هم میتوانید از بابونه استفاده کنید . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، اگر نگرانید ، دچار استرس و اضطراب شده اید و حالات عصبی دارید از بابونه استفاده کنید .

درمان استرس بازالزالک

زالزالک برای درمان اضطراب و ارامش اعصاب بسیار توصیه شده است . به گزارش اسان طب کپسول‌های این گیاه تپش قلب، حالت‌های عصبی، زودرنجی یا احساسات افراطی را کم کرده و موجب تنظیم ضربان قلب می شود. با خوردن زالزالک هم خوابی اسوده دارید و هم میزان استرس و اضطرابتان کاهش می یابد .

درمان گیاهی استرس با  اسطوخودوس

اسطوخودوس یکی از گیاههای درمان کننده اضطراب است و اعصاب شما را ارام کرده ، اضطراب و استرستان را کاهش میدهد. سعی کنید در روز دو تا سه فنجان دم کرده‌ی اسطوخودوس بنوشید. همچنین از اسطوخودوس برای رفع اختلالات خواب، سردرد و ناراحتی‌های عصبی استفاده بکنید.راه درمان سوء هاضمه با گیاهان دارویی منزل را بخوانید .

دمکرده اسطوخودوس یک مسکن عالیست که سیستم عصبی را آرام کرده و اختلالات خواب را برطرف خواهد کرد. روغن یا افشره‌ی خوراکی اسطوخودوس نیز برای کاهش و درمان استرس و فشارهای روحی توصیه می‌شود. البته استفاده از افشره‌های خوراکی برای زنان باردار، شیرده و کودکان ممنوع است .

درمان گیاهی استرس با بادرنجبویه

گیاه بادرنجبویه خاصیت آنتی اکسیدان دارد و دم کرده‌ی آن اضطراب را درمان میکندو موجب ارامش اعصابتان می شود .  همچنین بادرنجوبویه اختلالات عصبی مانند خوابی، نگرانی و آشفتگی را درمان خواهد کرد .


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص سیب و فواید سیب برای سلامت ما

دیگر خواص برگ به و دمنوش برگ به

خواص برگ به معجزه می کند

پونهٔ کوهی مصرف کنید تا سالم بمانید!

شاد بودن در زندگی و از بین بردن افسردگی چه باید بکنیم؟

پربازدید های روانشناسی , سلامت

نظرات شما